YouTube kompletně odstavil celou moji tvorbu

Reklamy

Společnost YouTube za poslední měsíc zcela zradikalizovala přístup k tvůrcům s nevhodnými názory. Radost z vítězství Bidena asi společnosti Google či Facebook nakopla. Zde najdete celý příběh, jak to bylo se mnou. YouTube mi připravil rychlý konec a vás všechny připravil o více než 40 000 Kč.

Odebírat www.incorrect.cz

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

VIDEO:

video

Služby Google mi fungují zatím pouze na mobilu. YouTube nelze spustit nikde.

SMAZANÉ VĚCI:

Smazané video 2019: https://www.incorrect.cz/incorrect-news-7/

Smazané video, které pak ale obnovili: https://www.incorrect.cz/turecka-invaze-na-eu-manipulace…/

Smazané video a první strike: https://www.incorrect.cz/politicky-nekorektni-zpravy-44…/

Smazané video a druhý strike: https://www.incorrect.cz/kubasek-vs-kovy-a-nepokoje-v…/

Smazané video a třetí strike: https://www.incorrect.cz/lukefry-a-boj-o-ceskou-televizi…/ (asi – vydána byla dvě videa, důvod se nedozvím, nelze se přihlásit)


____________________________________

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

FB.com/FRKBlog
Twitter @FrKub
VK.com/IncorrectCz
EMAIL: [email protected]

SPOTIFY PODCASTY
https://open.spotify.com/show/3jfNmprU5WNMe008EkAnMy

DONATE:
https://paypal.me/frantakub
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

PATREON
https://www.patreon.com/incorrectcz


Diskuse Facebook

32 komentářů

 1. Je novinkou že Google začal krást peníze svým uživatelům, všichni víme kam tyto kroky povedou, že budou brát peníze „youtuberům“ jako je Agrelus, Tomáš Petříček alias TartatusCast, Fattypillow atd. Jako tihle tvůrci v podstatě neumějí nic, čím by se mohli živit, max jako moderátoři, např. Martin Rota by mohl z odřenýma ušima, pamatuji si že snad i moderoval na Primě. Taky si Google sere sám sobě do huby, stejně jako uživatelé FB utíkají na platformu VK, kde dokonce jsou fotky ženských v plavkách 😀 což je pro Twiter a Fb nepředstavitelné. Hele, máš dost odběrů i zde a dalších platformách ti rostou odběratelé, ber to tak že lidé si kvuli tomu zakládají profili na jiných sítích. Což bude hooodně velký trn v oku 5 koloně EU která na tebe pořádá brigading. Já tě sleduji spíšě tady a na VK, jsem věděl že YT je prostě sračka.

 2. Kdyby někdo před 5 lety tvrdil, že youtube bude mazat za to, když někdo řekne něco o volbách v USA, tak se mu všichni vysmějou.
  Jde to rychleji, než jsme čekali – co bude následovat…

 3. 40 litrů – to jsou pro ty globalčiky drobný 😀

  „Radost z vítězství Bidena asi společnosti Google či Facebook nakopla.“

  Spíš to byl připravovaný postup, v případě, že se jim ty volby „podaří“…

 4. No, ještě připadá v úvahu že tě nahlásil prvně, Kovy tak ta sojová nudle LukeFry, prostě se zbavují konkurence na youtube.

 5. Pane Kubásku, jsem dost PC negramotný, ale vytvořil jsem si závislost na sledování Vašich videí. Jak se k nim nyní dostanu?
  RF

 6. Já ti tam poslal přes youtube asi 75 korun, jinak to posílám zásadně na ten transparentní účet, mám tě v šabloně. Hlavně neskonči, budu chodit sem na stránku koukat.

 7. Škoda, že zatím nejde streamovat přes bitchute, jinak budu sledovat streamy na VK, zdrž se a díky za tvorbu.

 8. Tak SSSR trval cca 70 let, mi jsme byli v prdeli cca 40 let. A po cca 30 letech jdeme zpět. Všecko se tak nějak točí v kruhu. Takže časoví rámec máme, cca 40 let v řiti, pak cca 40 let relativní klid a pak zas hurá do řiti. Takže nás aspoň může uklidnit, že za cca 40 let bude zas chvíli pohoda…..ceduli sarkazmus jistě vytahovat nemusím.

 9. To nemůže takhle zůstat! Kam tohle povede, brzy před nimi nebudou v bezpečí ani bankovní účty. Franto, jsi statečnej, já bych s kovidem nevydala ani hlásku a ty máš energie, že by na ni mohla Praha tejden svítit:)

 10. Ještě že já, postarší PC amatér, neplatím kartou Youtubu, ale na účet. Ale kdo to poslal, i členové, odvážní by mohli podat trestní oznámení pro podvod.

 11. ty budes Franto asi ceskej Tomy Robinson a vsichni dostaneme ban za to ze nekde napisem tvoje jmeno a budem asi rovnou vaporizovani

  • Taky mě to napadlo. Což ale znamená, že Franta neudělal nic jiného, než jim šlapal na kuří oko. A ono takové opakované šlapání na bebí už bolí hodně.
   A jak jsou ve své přehnané korektnosti hloupí, neuvědomili si, že se tímto k tomu všemu, co Franta kdy říkal, přiznali.

 12. Ahoj Franto a není důod i to, že svým QR codem ve videich na YT defakto „obcházíš“ jejich prvizi z případných donate… Ale primární snaha bude takový jako jsi ty umlčet, děsí mě jaké to nabírá obrátky.

   • Doporučuji přejít na rumble.com, utíkají tam američtí a britští youtubeři smazaní pro politickou nekorektnost či za zpochybňování voleb. A docela ta služba jede …

 13. Držím palce a přeju Ti pevný nervy. Díky tobě jsem přešel na VK. Alternativy k YT a FB jsem pasivně hledal už více jak rok. Vím, že se na levičáckých službách dlouho neudrží.

 14. Takových kanálu co se zabývají alternativou je na „českém“ youtubu více – rozdíl bude zřejmě v tom, že si z těch lepšoidů dělá Franta prdel a to oni nesnesou 😀

 15. Krom bitChute bych doporučil mít mirror i na https://odysee.com/
  Funguje to na podobném principu, Odysee má možná i lepší UI. KAždopádně držet si videa na obou těchto svobodných platférmách určitě ničemu neuškodí. A pravidelně bych zmiňovala ať se tam lidi přesunou, YouTube nemá budoucnost.

 16. „Say it ain’t so!“
  posle YT v subjectu mailu, kdyz mu rusim platby za clenstvi na ruznych kanalech a presouvam se jinam. 😀

Komentáře jsou uzavřeny.