POLITICKY NEKOREKTNÍ ZPRÁVY 51/2020

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

OPRAVA: Ten muslimský znásilňovač byl propuštěn po osmi letech, nikoliv po devíti, jak říkám ve videu. Což je ve výsledku ještě horší.

POLITICKY NEKOREKTNÍ ZPRÁVY 51/2020:

video

NOVÉ JSMETU ORIGINAL 1984!

Sledujte kanál na BITCHUTE!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

VIDEO: KAUZA, ZA KTEROU VÁM PŘED VOLBAMI TWITTER VYPL ÚČET!

video

VIDEO: SKUTEČNĚ NEKOREKTNĚ O #JSMETU:

video

ZDROJE:

Lodě EU plení britské ryby: https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/supertrawlers-brexit-dolphins-fish-coast-channel-b1770356.html

Anketa v Cambridge zatím zachránila svobodu slova na univerzitě: https://www.bbc.com/news/education-55246793

Saúdskoarabské pokusy v Norsku: https://www.dagbladet.no/nyheter/the-saudi-security-team-to-norway/73159458

Propuštěný muslimský násilník. Oprava: ve vězení strávil jen 8 let: https://www.dailymail.co.uk/news/article-9066957/Leader-Telford-sex-gang-targeted-100-girls-released-jail-eight-years.html?ito=social-facebook

Krytí kausy Huntera Bidena bylo od sociálních sítích prokazatelnou pomocí pro volby. Tohle je jasně prokázaný podvod technologických společností a médií! https://nypost.com/2020/12/16/covering-for-hunter-biden-why-americans-distrust-the-media/

Diskuse Facebook

16 komentářů

 1. Tvoje zprávy sleduju místo těch televizních. Televizor používám na to, abych si Nekorektní zpravodajství mohl vychutnat na pořádné plazmě.

 2. Děkuji za zprávy, ČT již několik let nesleduji, takže musím hledat na internetu, pochopila jsem, že tě Františku nenajdu na YT (je mi těch 66), zatím mi pomáhají tvé e-meily, nevím co znamená Bitchute, když si ji dám do záložky, budu tam hledat informace jako přes YT, je to jakýsi soukromý kanál, kde se ještě necenzeruje? Emílie

  • Zdravím Emílie,
   BitChte je platforma podobná Youtube. Funguje úplně stejně jako Youtube, ale nelze přes ní momentálně tvořit streamy jak tvoří František na Youtube, jinak je to stejné. Zatím se dá, že tam cenzura není, ale našel jsem tam dost kanálů s pochybným obsahem, takže opatrněji na to co přijímat jako fakta. Jsou tam normální lidi co jsou cenzurováni jinde pro konzervativní nebo pravicové názory (ty jsou většinou OK), ale našel jsem tam podle mého názoru i pár „konspirátorů“. Takže informace přijímat raději opatrněji.
   Registrace (tlačítko úplně vpravo nahoře Login/Register) na BitChute je přes e-mail a pak možnost obděru Františkova kanálu.
   Kanál je na této adrese: https://www.bitchute.com/channel/u89lXm4jTv3r/

 3. Tady (https://xtv.cz/jb-talk/skolime-pracovniky-ministerstva-vnitra-jak-pracovat-s-dezinformacemi-spolupracujeme-s-clovekem-v-tisni-odjizdime-skoly-a-delame-prednasky-rika-jan-cemper-sefredaktor-manipulatori-cz) je zajímavý rozhovor s jedním z těch z ministerstav propangy, pravdy lepších zítřků. To jen kvůli konci zpravodajství.
  Upozornění. Velmi silné kafe jen pro velmi otrlé povahy. Ale jinak dobrý výkon paní Bobošíkové. I když mohla být tvrdší, ale zase tím by asi „ublížila“ XTV, takže v pořádku.

 4. ahoj pls jaký je nový název fb skupiny #JsmeTu Original 1984?, Rád bych byl člen komunity, tedy jestli mě přijmete 😉
  ahoj Pavel Praha

 5. Františku, děkuji.
  Ta EU je fakt zoufalá. Honem honem ukrást vše, co se ještě dá. Tak nějak si pamatuju, že zoufalá měla být Británie, která měla doplatit na Brexit…. No, je to prostě jako v pohádce Nesmrtelná teta – když EU řekne ANO, znamená to NE a naopak.

  Franto, vypadáš dobře. Předpokládám tedy, že projevy té potvory máš mírné, nebo nejlépe, je už pryč.

 6. Jo no, ale sebekritiku rozhodně nečekejte. Může se několikanásobně dokázat, že my – na konci videa popsaní, jsme toto říkali už od začátku, ale stejně to slunka nikdy nepřiznají.
  A jak to řeší? No prostě se o tom teď nebudou chvíli bavit.

  Asi tak, jako když se teď nikdo z nich nechce bavit o brexitu, protože se dokazuje, že brexit má jen a jen samé výhody. Ovšem pouze pro británii – opět tak, jak jste říkal Vy a další dezinformátoři, lháři, fake news senders, agenti z Ruska, Číny, Polska a Maďarska a další a další pod lidi s velmi velmi špatnými názory.

 7. V případě rybolovu tak nějak předpokládám, že EU nebude dodržovat nic, a když se to vyhrotí, tak přijdou s pohádkou o zlé Británii a nutnosti dialogu. Lidé by si měli pořádně zjistit, co všechno ty diplomaté z EU požadují, protože ty požadavky jsou naprosto mimo, jelikož nárokovat si něco, co je svrchovaného státu je mezinárodní zločin. Jinak díky za zprávy a doufám, že tě sledující podrží, i když nebudeš publikovat na levičáckém yt.

 8. Dovolil jsem si sdílet vtip na facebooku, zkuste to kdyžtak také, jestli vám ho taky smažou.

  Maminka Angela okřikne svou dceru: „Věruško, nepij tu vodu z kaluže.“
  „Pročpak, maminko?“ Táže se dcera Věra.
  Maminka s vyděšeným výrazem okamžitě odvěví: „Je v ní olovo!“.

Komentáře jsou uzavřeny.