V kavárně se sluníčkářem 4 – NASDAQ a kvóty

Reklamy

A po delší době tu máme pokračování série V kavárně se sluníčkářem! Tentokráte se baví se homofobně sexistickým fašistickým rasistou o NASDAQ, který zavádí povinnost mít ve vedení firmy nějakého člena menšiny. Informace o tom najdete zde.

SDÍLEJTE 🙂

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Reklamy

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Sledujte předchozí díly z kavárny!

1. díl, 2. díl, 3. díl, díl se saláfistou

kanál moderátore Úde!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

5 komentářů

  1. A k zemi letí obří kometa 200 km, velikost je zjistit kdy sem dorazí spadne aš přiletí přimo na zem na povrch planety země a zničí život na planetě zemi, tuto soustavu pomocí super technologie mimozemské sem otáhli Nacisté satan a nocledi!

  2. A zmírnění katastrof, se dají použít pyramidy ,prosím pošlete vědce a inzenýry do Allatra tv projektu . https://allatra.tv/cs . Web ! A kde sídlí v Česku či jiných zemích! Aby spolupracovali z Akademie věd z Allatra tv prosím! Aby kde stojí velkolepé budovy aby zjistili jak zapnout ,a ,jde psychickými silami, či magickými bílé magie, či astrálně je místa pros koumat v Čeku jen 1 pyramida, funkční, a Antarktidě další aktivní, či Japonska podvodu, a USA, a po Evropě ty zapnou tak zachrání planetu zemi a katastrofista zmízí, a sami jde i vesmíru v Soustavě ,Mercur, a jiná místa! A NASA a ESA patří Satanovi Angela Merclová, démon, v člověčí lidské podobě, ty vojenské organizace valčí z mimozemci, a dobívají jiné planety jiných světů, Super válku. Nikdy nešlo o mír! Jsou bez duše a srdce ,a mají zničeného ducha, a mozek psychiku obří cvoci Ivan Bartoš ,či Andrej Babiš, Jourová, a Eu parlament, i billa Gates, či Joe Biden ,Mark Zukerberg, Soros jen hibridní lidské klony z laboratoře! A zavraždili mno mocních lidi! politiků!

Komentáře jsou uzavřeny.