Robert Vašíček: SPD není demokratická, za sochu Koněva jsem bojoval, osvobození odděluji od Vrbětic

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

Diskuse Facebook

13 komentářů

 1. Měl ses ho zeptat na to jak se modlil v měšitě a četl korán 😀
  Ano nekdo veme a odpali jadernou elektrarnu no to je ocas 😀 a pak ten mrak radioaktivni přileti do Ruska jo to by přesně rusové chtěli…

  Rusove davno mužou střelit atomovku kam chcou ale oni podle něj budou odpalovat elektrárnu no to je gol 😀

  A Chernobyl si odpalily schvalně ne ? potřebovali pracovni mista na uklizení že….

  • Dobrý den, já se v mešitě nikdy nemodlil, zejména byste si měl něco nastudovat o Islámu. Konkrétně: muslim nebydlí se psy, což je můj případ. Zadruhé muslim nechodí do mešity v tílku bez rukávu a v plavkách. Nebo myslíte, že to je v pohodě muslimský oblek? Možná by to chtělo použít mozek a pak vám dojde, že jsem se nikde nemodlil. Kromě toho se jednalo o videomontáž.

 2. hmm takže zase nic.
  Dvě otázky, které jsem mu dal na youtube, kde reaguje na každou urážku, nadávku atd. tak ani tady nijak neodpověděl a navíc si stále krásně protiřečí.
  – Jaká byla jeho konkrétní činnost v zastupitelstvu? (klidně i v celé politice). Všimněte si, že on jen a jen poukazuje, co všechno Okamura dělá blbě, jak to dělá špatně, jaký je to křivák, jak lže, jak si jen hraje na demokrata, atd.
  Ale nezlobte se na mě… Když jdu do politiky, tak sakra tam jdu s nějakým přínosem! Já chápu, že z toho šmejdi dělají korytářský business, ale to sakra není žádné pravidlo.
  On ANI slovíčkem nezmínil, co ON udělal a v čem JEMU ta zlá SPD bránila v práci.
  Jak je možné, že ti, kteří makají (Šafránková, Fiala, David, atd.) tak vůbec nic z toho, co popisuje vašíček, tak nikdy nijak nenaznačili (naopak mluví hlavně o té práci, kterou odvádí).
  Všimněte si, že on říká, že už byl ve 3 stranách. ANI SLOVEM neřekl nic, co byl jeho výstup. Něco, co v politice dokázal.
  Já, kdybych šel do politiky, tak už vím, že bych tam šel se školským konceptem, který bych vypracovával.
  A úplně to první by mě zajímalo, aby mi strana nejen umožnila, ale podpořila MOJI PRÁCI.
  To je to, co mě nejvíc zajímá. Drby o zhrzeného člena, kterého vyloučili, ty se dají čekat od kohokoliv.
  Ale proč neříká, v čem mu bylo konkrétně bráněno?

  – druhá otázka, kterou jsem mu položil – opět dosud bez odpovědi.
  On teď prohlašuje (a to cituji doslova) „SPD nefunguje jako demokratické hnutí. Už stanovy hnutí SPD odporují demokratickým principům a principům právního státu. Vylučování členů se děje za zavřenými dveřmi v jejich nepřítomnosti“
  (zdroj – https://neovlivni.cz/odpadlik-od-okamury-spd-fakticky-ridi-kmotr-hrdlicka/)

  Takže trošku si shrneme fakta:
  SPD NEMĚNILO stanovy.
  Tento dobrák a spravedlivý pracant vstupoval do SPD v roce 2017
  A až v roce 2021 takhle prozřel???????????? To mu tedy trvalo 4 roky, než něco takového zjistil????
  Ok, můžu ještě chápat, že v hnutí získal nějaké zkušenosti.
  Ale když se baví konkrétně o stanovách – opět cituji tu podstatnou část: „Už stanovy hnutí SPD odporují demokratickým principům a principům právního státu“
  Tak sakra toto mohl už zjistit ještě před tím, než uvažoval o vstupu do hnutí!!!!

  A také jsem mu napsal, jestli mu není fakt blbé, že když se tak odkazuje, že odpadlo tolik lidí z SPD, tak proč každý má úplně jinou verzi o SPD, když do nich kopou?
  Příklady:
  volný: SPD je fašistická, celé hnutí je ovlivňováno pražským vedením a nutí funkcionáře, aby vydírali ostatní členy (což doložil tím, že přehrál nahrávky, na kterých pouze on s lidmi jedná jako s hadrem. Nikdo jiný, jen on)
  hyťhová: SPD je hnutí dvou mužů (Okamury a Fialy)
  teď vašíček: za pozadí SPD stojí Hrdlička, který tahá za nitky -> viz ten odkaz, který jsem postnul.
  No a ve Vašem rozhovoru mluví o Čížkovi…

  Takže pro mě je to ufňukaný zkrachovalec, který se snaží kopat do zlé SPD, kteří ho vyhodili a on už zase není u korýtka. Nic jiného to není.
  Kdyby skutečně ukázal, čím on je přínosem, ale o tom nepadlo ANI SLOVO.

  Navíc když mluvil o panu Kobzovi a že jen on se stýká s voliči… Opět, takže Okamuru jsem viděl na živo už 5x právě, když navštěvoval lidi po republice.
  Opět – jak mu člověk může věřit?

  Okamura není nejideálnější, to nebude nikdy nikdo. Ale toto všechno jsou pouze a jenom špíny bez jakýchkoliv důkazů.
  Proč se nevzbouří s vašíčkem více členů???
  Proč ho nikdo nepodpoří??? ANI JEDEN??? Nikdo to nepotvrdí? Proč? To fakt máme věřit, že je Okamura takový mafián?

  Jako sorry, ale to, že mají jednotné vedení, to je snad dobře. To snad máme chtít stav, kdy budou hlasovat proti svému předsedovi? Kdy se bude vedení hnutí hádat????
  Jako co on vlastně jemu vyčítá?
  A popravdě – že ho nezná Okamura… A KDO HO ZNÁ? Ano, 2000 jeho voličů, Ale za ním nejde vidět žádná práce.
  Zadejte si jméno Robert Vašíček a nenajdete nic jiného, než jen teď tu kauzu, kterou kolem sebe vytváří. NIC VÍC.
  Tak co se diví???

  Já si dovedu představit třeba pana Kubáska v politice. Ten by svoji dosavadní činností byl prospěšný pro jakoukoliv stranu. A dovedu si představit, že pokud by pan Kubásek vstoupil do trikolory jako člen, tak bude odvádět nějakou činnost, bude za ním něco vidět a díky tomu, jak začíná být nebezpečný, tak by si ho velmi rychle všimla média.

  Troufám si o sobě říct, že i já – kdybych vstoupil do politiky, tak první, co by mě zajímalo, tak jak jsem zmínil – školství. Takže bych hned od prvního dne vypracovával koncept školství. Nejdřív bych si osobně sehnal data.
  Objel bych si po republice co nejvíc škol (základní, střední, učňáky a vysoké). Využil bych politickou funkci k tomu, abych mohl s učiteli mluvit a co bych chtěl zjistit? Dělal bych široký průzkum věcných argumentů a názorů, jak si učitelé představují výstup žáků.
  Následně bych to samé udělal u úspěšných firem. Objel bych si pár zaměstnavatelů a zjistil bych, co očekávají od nových zaměstnanců.

  No a tím bych začal vypracovávat takový koncept.
  Začal bych vytvářet normy, které by se uplatnili jako požadovaný výstup žáka z určité školy (co se bude očekávat od lidí se základním vzděláním, od strojařů, od doktorů, od učitelů, od manažerů, ITáků, atd.)

  Díky tomu bychom mohli přesně specifikovat požadavky na školy. Výsledek této činnosti? V konečném důsledku PŘIPRAVÍME studenty na budoucí povolání tak, aby měli o ně zaměstnavatelé zájem.
  Vypracoval bych programy, kdy bych obnovil praxi na škole s možností automatického nástupu do zaměstnání.
  To je jen ukázka, ve skutečnosti toto je jen okraj toho, co bych byl ochotný dělat. V tom školství je veliký problém a musí se začít řešit.

  No a tak kdybych já – jako potenciální politik dělal tuhle činnost, tak určitě to poslední, na co bych si stěžoval, tak by bylo, jak Okamura hlasuje ve vedení.
  Kdyby mi hnutí nebo strana házelo klacky pod nohy, tak bych si stěžoval hlavně na tohle.
  Stěžoval bych si, že mě nepodpořili, že mě nevyhověli, když jsem byl tak a tak agilní, když jsem měl ten a ten přínos a nebo když jsem už měl rozpracovanou tu a tu práci.

  VIDÍTE TEN ROZDÍL???? TOTO MI U TOHO ZAKOMPLEXOVANÉHO UBOŽÁKA CHYBÍ!!!!!
  Ani v jednom článku, ani v jednom videu, kde všude pláče, jak je SPD a hlavně Okamura strašně zlý, tak ani slovíčkem se nezmínil, co je vlastně on za přínos.

  Jediné, co o sobě dokáže sem tam říct – my máme klub pejskařů…
  Ano, to je cenný člověk, toho chce mít každý v týmu.
  Pusťte si toto video znovu. Odečtěte si jeho názory, odečtěte si jeho obvinění bez důkazů a co vám zbyde?
  Hledejte sami v celém videu část, ve kterém on popisuje KONKRÉTNÍ práci, kterou ON za svoji politickou činnost vykonal.
  Může to být boj o zlatého bludišťáka, ale myslím, že vítěz nebude nikdo.

  • Dobrý den,

   v zastupitelstvu ani nemícháme maltu, ani nepálíme v peci nové cihly, dokonce ani dětem nevaříme obědy. V zastupitelstvu hlasujeme a prosazujeme konkrétní věci. A protože sjem zrovna dopsal zastupitelské články do Klíče, tak vám je zde postnu za sebe a za kolegu. Tak si z toho udělejte obrázek.

   Co uděláme pro letní dovolenou na Praze 11

   My, co tu žijeme dlouhodobě zlepšujeme životní prostředí na Jižním Městě. Prosadili jsme výsadbu nových stromů, revitalizaci parků, bezplatnou veřejnou toaletu v Parku Křtinská. Chceme ještě v tomto volebním období prosadit toalety do všech parků. Dozvíte se od nás o možnostech parkování. To je také naše téma. Narážíme přitom na zájmové vlivy podnikatelských šíbrů, kteří tlačí modré zóny na Jižní Město. Bohužel už je tlačí i Hnutí pro Prahu 11. Nás si v žádném případě nekoupí. Modré zóny na sídliště nepatří. Naopak chceme více parkovacích míst, v článku kolegy Libora Pechmanna se dočtete na této stránce, jak pro vás nová parkovací místa zajistíme. Z našeho programu jsme prosadili absolutní maximum. Jsme nezávislí, slušní a lokálně orientovaní patrioti. Na Facebooku jsme jako My, co tu žijeme, pište nám vaše podněty. Hledejte nás všude tam, kde jde o zlepšení životního prostředí. Postavili jsme se ostře proti dalším developerským projektům. Pan senátor Kos zklamal, když neprosadil v senátu stavební uzávěru. My vás nezklameme a dotáhneme ji do konce. Máme právo vylít beton do kanálu a nahradit ho zelení. Žádné nové byty nám nenahradí zeleň. Hezké léto!
   PS Kos je pirátský senátor, kdybyste lovil, kdo to je.

   A nyní článek kolegy Pechmanna, fungujeme jako tým:

   Uděláme parkovací revoluci na Jižním Městě

   Všechny ostatní strany a hnutí se nechaly nalákat na zóny placeného stání. Modré zóny ještě nevyrobily ani jedno parkovací místo! Všichni chceme v klidu parkovat před panelákem. Obracím se na vás, abyste nám na Facebook „My, co tu žijeme“ psali a zapojili se do našeho výzkumu. Podnikatelští šíbři tvrdí, jak nám berou místa Středočeši. Já nevím jak vy, ale já nezaparkuji hlavně večer a pochybuji, že by Středočeši přespávali na Praze 11 ve svých autech, aby nepřišli o místo. Prošli jsme každou ulici na Praze 11 a v každé ulici může vzniknout deset nových míst. To jsou stovky nových míst i ve vaší ulici. Na velkoplošných parkovištích žádáme dvoupatrové otevřené nástavby. To jsou další stovky až tisíce nových míst. Bez výstavby parkovacích míst to nepůjde. Developeři by se měli sbalit a jít o dům dále, my zde na Jižním Městě máme zájem o nová parkoviště. Dejte nám zpátky jízdní pruhy, nechceme nedůstojné ranní kolony. A nakonec téma i pro ty, kteří auto nemají: Praha 11 dosáhla stropu bytové výstavby a další už prostě nezvládne. Nepotřebujeme nové byty, chceme parky, koupaliště a klubovny seniorů. Máte to ve vlastních rukou, koho za rok zvolíte. My se o vaši důvěru ucházíme jako občané.

   • Nemám důvod vstupovat. Já jsem úspěšný v soukromé sféře. Rád se podělím o myšlenky a pokud v nich kdokoliv najde něco prospěšného, tak to jen pomůže věci.
    Já zastávám názor, že člověk má nejdřív něco dokázat, má za ním být vidět práce a až pak může lézt do politiky.

    Školství je dle mého názoru bod, od kterého se všechno v konečném důsledku odvíjí. Proto bych se tímto věnoval.

    PS: Zrovna od někoho, kdo vůbec žádné výsledky nemá a kdo pouze teoretizuje, jak druzí dělají něco špatně a druzí mají dělat to a to, tak to fakt sedí, když odkazuje na druhé bychy 😀 Ale o charakteru mluví tvoje činy (spíš nečiny) a tvoje slova.

  • Nedivil bych se, kdyby jeho odchod byl zištný. Za pár šupů kopat před volbami do SPD, myslím že takových bude víc. Ale žádná škoda. Ať jde předvádět co umí (asi nic) zase do jiné strany.

 3. No a ten konec je fakt pecka 😀
  Tak podle něho demokracie strany znamená: Vezmeme kohokoliv na naši kandidátku (takže jménem naší strany bude kandidovat třeba pedofil, odsouzený vrah nebo podvodník či zloděj a to jen proto, abychom byli v očích blba vašíčka demokratičtí :D)

  Můžu se zeptat, která „demokratická“ strana na světě toto udělá?
  Dát si na kandidátku úplně někoho cizího, koho nikdo z té strany dlouhodobě nezná, aby za ně kandidoval?

  Prostě vrchol zakomplexovaného ubožáka, který už neví, jak víc špinit a vymýšlí si už blbosti.
  Ať si schválně založí stranu a tyhle „demokratické“ principy tam zavede.
  Jsem zvědav, jak by se mu to líbilo, kdyby měl úspěšnou stranu, vypiplal ji sám z nuly a pak přijde někdo a bude mu určovat, jak má demokraticky řídit vlastní stranu.

  To, že to mají v názvu neznamená, že tam zavedou anarchii. I svoboda musí mít nějaká pravidla, jinak se velmi rychle zvrhne právě na anarchii.

  • Doporučil bych vám psychoanalýzu podle Freuda. Zejména bych se vámi zaměřil na slova pedofil, podvodník a odsouzený vrah. Chápu, že mezi námi žijí fašisté, ale nazývat požadavek na přímou demokracií pedofilií považuji z vaší strany za mentální gól do vlastní branky. Ten název přímá demokracie a svoboda si totiž dal sám Tomio Okamura. Takže jste ho vlastně označil za milovníka pedofilie, vražd a podvodů. Prosím, když už chcete za každou cenu napadat, používejte mozek. Slunce v duši 🙂

   • Aha, takže takhle to chápeme…
    Když mají v názvu „SVOBODA“, tak já můžu svobodně dělat (spíš nedělat) co chci a jak to nebude tak, jak si představuju, tak už to není svoboda.
    Tu psychoanalýzu už raději nikde nezkoušej. Jde ti to hůř, než politika. To, co jsi uvedl, tak to spíš očekávám, že budeš všude prosazovat ty. Vlez do cizí strany a v rámci vlastního pojetí svobody a demokracie, tak si vynucuj, aby na kandidátku byly nominováni členové jiných stran za účelem spojení.

    Jak jsem říkal – najdi mi jediný subjekt, který takto kdy fungoval. Plést si svobodu s anarchií… Jenom to dokazuje, že udělali chybu, že tě vyrazili… až teď.
    Kde jsou ty časy, kdy jsi roznášel chlebíčky a byl rád za korýtko. Už v té době byly stanovy SPD jak říkáš protiústavní, proti právnímu státu, nedemokratické atd., ale v té době ti to nevadilo. Korýtko hřeje a žlábek vypadal plný pro všechny.

 4. Ve Vrběticích byl první požár až pak výbuch, druhý sklad prohledán a hlídán a stejně vybuchl. Takže verze s ruskými agenty ji lichá. tam se schovala šmelina a teď se to příhodně hodilo na Rusy.

 5. Pana Vašíčka jsem do rozhovoru s Kubáskem neznal, ač je pro mně dalším střípkem do mozaiky, kterou si skládám od doby, kdy Okamura uchopil politická témata a postoje, které mi jiná strana nenabízela. Proto jsem ho volil. Stal jsem se pak cílem dotazů od svých známých, jak můžu volit politického podnikatele. Vždycky jsem argumentoval tím, že do politiky jde většina z důvodů finančních.
  Od počátku nejsem šťastný, že protestní hlasy vůči tzv. demobloku vyluxoval z jedné strany slovenský miliardář a z druhé strany moravský polojaponec. Ale dnes je doba hnutí, které tradiční stranický princip jako slabý a nepružný drtí. Co na Okamurovi oceňuji, je jeho neutuchající energie a trvání na programu, i když jeho naplnění je ve hvězdách. Co Okamurovi nelze odpustit, je jeho strach o peníze, které si v politice vydělává a kvůli nimž zabíjí spolupracovníky a případné konkurenty ve straně. Je to vada, která blokuje vlasteneckou frontu. Těžko očekávat velkorysost od člověka, který má z důvodu svých životních zkušeností i z osudu Úsvitu potřebu podezírat a omezovat okolí. Jeho osobnostní profil a kolovrátek z témat, které neustále opakuje a naučil se je prodat kdekoliv to jde, má dosah s dvěma účinky:
  Jeden je v tom, že část jeho agendy musí chtě nechtě převzít i politická konkurence, jinak ji převálcuje. Druhý spočívá ve tlaku na všechny vlastenecké pidistrany, které to opravdu myslí upřímně chytnou za nos. Kauza Volný byla Okamurovou velikou chybou. Netroufám si soudit, nakolik potřebuje Volný zdroj příjmů z politiky, ale práce, kterou pro SPD vykonal, byla nepřehlédnutelná, mimo jiné při ní vždy dodržoval stranou určená pravidla o osobních zárukách za člena, povinnosti šířit a propagovat hnutí na sociálních sítích a čekací době na kandidátku. Všechna tato pravidla byla pak pražským vedením popřena požadavkem na umístění pražských novokřtěnců bez SPD historie na severomoravskou kandidátku. Rozhovor, který poskytl ve Svobodném rádiu po vyhazovu z SPD, s těžce prookamurovským Kapalem oceňuji jako jeho velký čin, i když ho vedl s viditelným nepřátelstvím vůči osobě pana Volného. V rozmezí dvou dnů dal prostor i Okamurovi a měl jsem tak skvělou možnost porovnat jejich argumenty i způsob podání. První Volného prohřešek, potvrzený i Okamurou, byl požadavek na stranické peníze pro severomoravskou buňku, na jejíž velikosti a síle se pan Volný zasloužil. Dokazoval na poměrných číslech zastupitelů a neadekvátní přerozdělení peněz po volbách na nespravedlnost, kterou cítili při podílu na moci. Tady se to podobá frustraci pana Vašíčka. Přesto se pan Volný vyhnul jakémukoliv osočování Okamury i SPD. Nejspíš držel nějakou ústní dohodu o neútočení v zájmu vlasteneckého programu SPD, kterému se nezpronevěřil. Trvalo to celý rok, po který jsem ho sledoval, do doby, než si vybudoval vlastní politický projekt. Nyní už se k SPD vyslovuje a to nikoliv do minulosti, ale poukazováním na současné chyby a podrazy. Druhý důvod byl vyprovokován tím prvním a týkal se výzvy Volného Okamurovi ke klání na post předsedy SPD. Volným byl zdůvodňován jako důkaz a ukázka demokratických pravidel v SPD, aniž by doufal ve výhru. Okamurou byl krok pochopen jako útok na stranickou kasu, když nevyšla žádost na spravedlivější rozdělení příspěvků.
  Okamura, na rozdíl od Volného se nerozpakoval oponenta, kterého zbavil jedním škrtem několikaletého díla pomluvit, že mu jde o peníze a otřel se o podnikatelský pokus Volného s chudobou a že to poškozuje SPD. Nic jiného. S odstupem roku ještě uvedl, že se Volný dožadoval umístění na kandidátce do parlamentu EU a když mu nebylo vyhověno, začal dělat potíže. Nepochybuji, že by tak dosáhl Volný na lepší peníze, než ze zbytkového zastupitelského postu ve sněmovně parlamentu ČR Pokud šlo o výběr Ivana Davida, byla a je to pro SPD trefa do černého a tento člověk odvádí neuvěřitelnou práci. S generálem Blaškem si už nejsem tak jist, ale jako volební tahák byl asi úspěšnější než tehdy ne příliš známý Volný. Co je na tom šprochu pravdy nevím, ale zní to logicky. Protože sleduji Volného kroky od počátků krize před odchodem z SPD, musím uznat, že byl pro Okamuru skutečným konkurentem. Je určitě chytřejší, má stejný tah na bránu a politický instinkt. Dokonce je pro jistou část voličů i přijatelnější než profláknutý Okamura. Bude zajímavé sledovat, jak se s tím pan Volný popere a zda se mu podaří protlačit se na vlně vlastenecké opozice vůči Okamurovi do parlamentu. Většina jeho voličů Okamurovi ubere hlasy a ještě si nějaké přidá, které mohl Okamura inkasovat. Jestli Volný vydrží a nějak ho neskolí množící se špinavé praktiky v politice, pak Okamura porodil politického, když ne titána, pak alespoň nepříjemného konkurenta. Jestli je to pro vlasteneckou frontu dobré je otázkou. Snad si alespoň nebudou házet klacky pod nohy.

 6. Pan Vašíček je kvalifikovaný blb, troll a mystifikátor.
  Ve válce nebyla ruská federace s Ukrajinou, ale Ukrajina s Doněckem a Luhanskem.
  Jestliže Rusové měli informace o přípravě genocidy Rusů v Doněcké či Luhanské oblasti pomocí zbraní v ČR, měli právo o tom informovat Rusy v těchto oblastech.
  A upřímně, jestliže tito Rusové z Doněcka či Luhanska se cítili těmito našimi zbraněmi ohrožení, kdo jim chce právo na svoji obranu odepřít?

Komentáře jsou uzavřeny.