Prezidentčík Pávek byl na Národní třídě konfrontován se svoji minulostí

Reklamy

Prezidentčík České republiky Petr Pávek Pavel byl konfrontován s minulostí i současnými přešlapy. Poté opustil Národní třídu druhou stranou, než kterou na Národní přišel. Jeho voliči vůbec nechápou, že jim lžou o jeho minulosti.

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Reklamy
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Vystrizek.jpg.
Diskuse Facebook

5 komentářů

    • Ano,
      máte pravdu za Husáka bylo nejlépe. Všichni měli všechno relativně…ten kdo neměl tak byl nespokojený a odcestoval např. do ciziny… to nás nemusí trápit ty kdo máme rádi tuto zemi…

  1. Františku, jsi třída.

    V pátek 17.listopadu 1989 jsem nešel na Albertov, protože jsem jel domů z posledních cvičení za svou 19-letou ženou a 9-denním synem (dnes je z něj pan doktor), ale hned 19.11. v neděli, když jsem se vrátil na strahovské koleje, tak to všude vřelo. V pondělí jsme na fakultě mimo jiné volili stávkový výbor. Jako první se na předsedu sám navrhnul předseda fakultního výboru SSM. Vysmáli jsme se mu a volali, že přesně proti takovým lidem, jako je on, my tu stávku svoláváme. Kdyby nám tehdy někdo řekl, že za 34 let si budeme moci za prezidenta vybrat buď estébáka nebo kontráše, tak bychom jej měli za pomatence.
    Jen jedna poznámka na závěr … když jsme v pondělí 20.11. ráno přišli před fakultu, tak všude byly plakáty, transparenty, vytištěné letáky, hlavní řečník měl pultík a megafon. A já už tehdy jsem si už tenkrát pro sebe s podivem říkal, kde to všechno vzali a jak to stihli připravit, když ještě před dvěma dny byl všude klid a kvetl reálný socialismus.

Komentáře jsou uzavřeny.