Odchod.eu: rozhovor o budoucnosti i letošních volbách

Reklamy

První rozhovor z nového studia! Přivítal jsem kluky z Odchod.eu, kde jsme si neformálně povídali o nich, o spolku, o jeho budoucnosti a činnosti a také o letošních sněmovních volbách. Hosty byli předseda Matěj a místopředseda Honza. Jejich spolek najdete na www.odchod.eu

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Odchod.eu: rozhovor o budoucnosti i letošních volbách from Frantisek Kubasek on Vimeo.

Sledujte kanál moderátore Úde!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

4 komentáře

  1. MAP 955 EU ŠOK! Zveřejněny výše sociálních dávek uprchlíků a statistika o jejich trestné činnosti! https://www.youtube.com/watch?v=36Yujnza_hs. MAP-informace o politice a politicích . A Eu parlament Angela Merclová Satan je mrtví tento vědomí program v těle jen sotwer jen věc, naprogramovaná aby zničil lidstvo , a Serafini padlí polo bohové už mrtví jen vědomí program,a Antidramon ničitel mtví, a iluminati, drakoriánci, Reptaliani, či annnunakové padlí andělé už mrtví od Sumeru a mezopotánie! A zničili Antlantídu! Město! Je zničit programy i falešné Babiše, Transformace mrtví zombie, archonti plazi mrtvý zombie! A napojení kvantový super počítač! Je najít a zničit prosím! toto naprogramované obří zlo jen iluze přeludy!

  2. Vzhledem ke svému věku jsou oba dva moc šikovní a fandím jim. S takovýmito mladými lidmi má naše země naději na svobodu a rozkvět.
    Děkuji vám, pánové! A i vám, pane Kubásku.

  3. Je fajn vidět, že dnes mladí přemýšlí o podobných věcech jako my v jejich věku. My jsme tehdy chtěli do EU, ale zatraceně jsme se snažili neposlouchat ty starší a v zahraničí žijící, kteří se zdviženým prstem varovali před naším jednostranně zaměřeným myšlením. Jestli dnes vidíme v EU reálné a neřešitelné nešvary, potom říkám, že za to může moje generace. Sorry kluci. Budu vás teď alespoň podporovat.

Komentáře jsou uzavřeny.