Miloš Knor: rozhovor o opatřeních, demonstraci, kultuře, olympiádě, „zelené“ Evropě i aktivismu

Reklamy

„Ať někdo obhájí u závěrečných doktorských zkoušek to, že rozhodčí v tenise sedí sám a má na sobě masku,“ říká mimo jiné komik, moderátor, scénárista a producent Miloš Knor. Ten byl mým hostem ve studiu.

Stránky Miloše Knora: https://www.milosknor.cz
Stránky aktivismus: https://www.epcr.cz

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Sledujte kanál moderátore Úde!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

6 komentářů

 1. MAP 959 EU najala neziskovky, aby špinili Miloše Zemana a aby EU mohla Česku zabavit 180 miliard KČ! https://www.youtube.com/watch?v=DqEwI7_JOZo. MAP-informace o politice a politicích . Pravda ! Že v České republice v Evropě v budovách sídlech neziskovek jsou schováni špioni WHO muži v černém pracují pro Aironet ,program jako Sajnet z filmu terminátor Genesis! A jen loutky sluhové lidské klony či anroidi, či kyborkové, jen zamaskovaný, A Pražská kavárna, či Agrofert firma ,vyrabí Terminátoři, a Čapí hnízdo tam kradou finance ze státní pokladny, a či dotací pro neziskovky, a vaše daně kradou a dokonce i zlato ukradli špioni ,jen převlečený za personál! A všude říkají lži a chtějí sesadit Miloše Zemana aby ovládali střední Evropu! Je obří zlo! A CZ piráti jen zombie, ovládání Aironet! Program temný! A Hnutí ANO Nacisti! A TOP09, a Stan,Spolu, ODS, Čssd, Disptejt!

 2. Jsem strašně rád, že nás pan Knor v tom nenechal a zastává konzistentní názor (a na chlup úplně stejný, jako já).

  Osobně Vám pane Kubásku za takový rozhovor děkuji. Pana Knora už mám postahovaného z youtube (komplet všechna videa s ním – i to nepodařené jedno video z toho pokusu „na střední“) (kdyby někdo měl zájem, rád pošlu).

  Bohužel, je potřeba to stahovat. Za chvíli tato videa začnou mizet a proč? Protože Knor má svůj názor, který mu nikdo neřekl.

  Sice si z tohoto rozhovoru moc neodnáším, ale bylo to příjemnné povídání.

  PS: jsem rád, že se stýkáte s takovýmito lidmi 🙂 Děkuji za to

 3. A v korona virus, či Křipkoví virus, covid 19 znamená mi kro boti G.I.Joe 1 a 2 filmu vidět, tato technologie ovládá Aironet! Super program počítačový! Nad dokonalé ultra číré zlo, úchylné ,či bestiální ,či zvrácené zlo panuje od Atlantidy, ty svořitelé stvořili ty už mrtví Antidramo ničitel, Antikryst drak, a satan mrtví není v této době bud jsou pekle či reinkarnovaný jejich duchové, tak ze hry! Program je stále na zemi! A ovládá Disptejt! Tak byl naprogramován, a Archonti ,jiné rasy už mrtví nejsou tu! jen je ho sluhové, Androidi, či Kyborkové, terminátoři, či normální roboti a zombie, Eu parlament ,či lidské klony jako Sorosh, či Bill Gates, Mark Zuceberg! Či falešná Angela Merclová a Marcony, Von Der Layne, či Cz piráti, či jiné temně zelené strany! politické Nacistické jen loutky Aironetu! A koronavirus či Křipkoví má uvnitř každé 1 článku virus je bud mi kro boti mi kro brouci či včelky ui, , či virus který vypne dna geny vědecké či evoluční! Co přenáší na děti, či rodit géniové či pozitivní!

 4. Názor na chřipku a zápal plic jsem změnila už před covidem. Bylo mi jasné, že pokud je člověk jinak nemocný nebo starý, tak tyto dvě choroby mohou znamenat dost pravděpodobně konečnou. Proto už pár let jsem protestovala, když někdo chrchlající a frkající přišel do práce či dokonce na návštěvu.. Vždy jsem prchala, jakož i v obchodě či buse a pošilhávala po Japonsku, kde se už tehdy lidé chránili rouškou. Říkala jsem si, že by nebylo od věci, když už ten s chřipkou musí či chce jít mezi lidi, že by kromě toho dávat si ruku s kapesníkem před pusu, když kašle, tak že by si tu roušku mohl vzít.. Jak se nyní ukázalo, tak na chřipku ta rouška funguje hodně spolehlivě. U vira je to asi méně, ale říkám si, že pokud nevím, že jsem nakažená, tak je ohleduplné, když jdu mezi lidi, si tu roušku či lépe nanošátek nasadit.. Prostě nechápu, proč se ty roušky a rozestupy tak řeší. Osobně s tím problém nemám. Jen by nejspíš bylo záhodno, aby odborníci dali hlavy dohromady a vymysleli nějaké uživatelsky příjemnější… ?!

 5. Vlastně vůbec nepotřebuji, aby mi vláda cokoliv nařizovala, protože sama přeci beru rozum do hrsti a chovám se co možná nejzodpovědněji, abych chránila sebe i druhé.

  Pokud se vláda o něco pokouší, tak jí to přeci nebudu sabotovat, i kdybych měla stokrát pochybnosti, zda to bude účinné.

  Na celém světě se neví, co s tím a je to pochopitelně: pokus-omyl.

  Žádná vláda přeci ani nemůže uspět, pokud každý občan nezačne sám u sebe a nechová se zodpovědně?!

  • Lidé kteří uvažují jako vy, mají na současném stavu společnosti stejnou vinu jako vláda. Jak jste proboha dospěla k té zvrácené úvaze, že když se vláda snaží zničit ekonomiku státu, zlikvidovat polovinu živnostníků, zadlužit nás na celé generace a terorizovat všechny občany, nemáme její snahu sabotovat?

Komentáře jsou uzavřeny.