Demonstrace 23.3.: Debata se sluníčky a ukázka jejich argumentační bídy!

Reklamy

Na demonstraci strany PRO Jindřicha Rajchla jsem se opět potkal s fanoušky druhého tábora. Ať je ten tábor cokoliv, jejich argumentace je poněkud divná. Pokusil jsem se jim nahlédnout do duše a zjistit, jaké jsou jejich pohledy. V sestřihu uvidíte to nejlepší. Sledujte a SDÍLEJTE.

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

Reklamy

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

DALŠÍ ODKAZY:

CELÁ DEMONSTRACE:

https://youtube.com/live/YkyeAs4c-Gk

Diskuse Facebook

3 komentáře

  1. Argumentace „sluníček“ na tom sestřihu skoro žádná nezazněla. Celý záznam jsem neviděla/neslyšela, nicméně toto video je čistě Vaše sebeprezentace, kdy do těch ubožáků hustíte Vaše vlastní názory a nepouštíte je ke slovu. Jasně, je z toho poznat, že jste na ně šel dokonale připraven, zajímáte se o ta témata a máte je nastudovaná, zatímco oni jen něco někde zaslechli, nemají ty informace utříděné, nezjišťovali si o tom nic do hloubky, a protože to ke svému běžnému každodennímu životu nepotřebují, vytáhli si z toho pro sebe přes svůj vnitřní filtr nějaké minimum dostatečné pro vytvoření vlastního pocitu a názoru na tu věc, ale evidentně nedostatečné pro obhajobu toho názoru, zvlášť proti někomu nesrovnatelně řečnicky zdatnějšímu, jako jste Vy, který je velice často vůbec nenechal domluvit.

    Zamyslete se, co je pro Vás cílem takovýchto videí. Toto opravdu NENÍ prezentace těch lidí a jejich názorů, ale spíš Váš osobní záznam, jak dokážete argumentačně drtit nepřipravené oponenty. Mainstreamoví reportéři a moderátoři diskuzí (třeba v ČT) jsou alternativci kritizováni zejména za to, že hosty z opozičního/alternativního „tábora“ nepouští ke slovu, tlačí je do konkrétních odpovědí, utínají je, když začnou říkat to, co reportér/moderátor nechce slyšet, někteří mluví v pořadu celkově déle než pozvaní hosté, nepohodlné věci se v záznamu vystřihnou… Bohužel přesně tohle je Vaše charakteristika v tomhle videu. 🙁

    Viděl jste rozhovor Tuckera Carlsona s Putinem (já vím, je to hodně dlouhé a nemluvili česky)? Carlson zvolil přesně opačný přístup: nechal v podstatě Putina mluvit o tom, o čem Putin mluvit chtěl, nebyla to ta klasická konfrontace, na kterou jsme z našich médií zvyklí („donutím tě říct, co od tebe právě teď potřebuju slyšet“). Byl to pohodový, uvolněný rozhovor nebo spíš Putinova prezentace jeho pohledu a přístupu k současným problémům s vysvětlením pozadí Ruského vnímání světa a hodnot na základě jejich historické a kulturní zkušenosti. Jasně, hlavně liberálové za to nenechali na Carlsonovi nit suchou, ale různí nestoři žurnalistiky shodně poukázali na fakt, že jen díky takto vedenému rozhovoru jsme se o Putinovi a Rusku dozvěděli nesrovnatelně víc, než kdyby Carlson na Putina chrlil jednu otázku za druhou (a usekával nepohodlné a příliš dlouhé odpovědi).

  2. Vybrat si k rozhovoru primitiva a udělat z něj argumentačními fauly ještě většího blba, není žádné umění.

Komentáře jsou uzavřeny.