UDÁLOSTI ČESKÉ TELEVIZE V ROCE 2032

Reklamy

Jak budou vypadat Události v České televizi v roce Demolition Mana? 2032 a pokrokové zpravodajství naší vaší povinně placené televizní produkce! Sledujte a SDÍLEJTE parodii, která však může být předzvěstí budoucnosti veřejnoprávní propagandy!

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Reklamy
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Vystrizek.jpg.
Diskuse Facebook

6 komentářů

  1. Tisícročie blahobytu alebo čo nás čaká v Zlatom Veku – 6.díl, ŽIVĚ, 7.9.2023. https://www.youtube.com/watch?v=U7mckpi_WZg . POSLOVÉ BUDOUCNOSTI – Zlatý věk . A jde kdo stvořil temnotu chaosnajtu Tajmonajtu tak at Germinů mi kosmo prostor v reálném světě či posportus v magickou technologickém počítači, Ale Disptejt je mrtví a Kabala je dodělat, a černou šlechtu 13 zničit, či serafíni démony bose pozabíjet a najít doupata v podzemí či základnách atd. A pořadu mapky o doupatech . Iluminati či havět Hitler a či Stani v Rusku byl v Německu měnavec či hybrid Drakorianců a mloků a další ,. jen hodně s kažený super padouši. z vesmíru odpadní civilizace v filmu Oni Žijí. A očkování Vakcinace covid 19 ,či Covid 19 nano sondy nano technologie robotika a umělá inteligence čiré zlá zelená černá technologie. ty za cíl star treku nová generace a Voyagers ty borkové měly v těle nano sondy to ono to očkují, na někoho zabily či ovládly bio stroj lidské tělo, z 5G technologie či 6G a víš. Vybrace my ovládání lidského těla, a vězně a rukojný, či virus na RNA vypne uminitní systém a umřete, či geneticky buňky dna vypne či přepíše z vás vraha monstrum a bestie, a roušky podvod že kapesník jde virus nemoci je biologická zbraně vyrobena laboratoři. Temnoty antikrist. Čiré zlo a dabelské zlo zvrácené a hnusné a mostrozní a hnusy a obludu. A doktoři a setry loutky zla nelze jim věřit ,nemoc nice je nemoct nic. A polda je žoldák vojenský ,není civilní. A není četník a Rengers a Serif civilní že žádná Republika neexistuje dávno zničeny. A stát neexistuje a vlajky či krajské znaky nejsou. A ani vláda neexistuje či volby neplatné. Ani neexistuje království. A Vatikán je víra toho kdo stvořil temnotu antikrista ,ten zrádce. Hororové a apolitické . A množí zkažený my zrádnými bývalí my nebeskými bytostmi zradily . Eu parlament podfuk. A vystrojit android či kybork robot biostrom dát člověku z umělou inteligencí gren Dal reset. A zničit svobodu na tělem a myslí. Jen duch bude svobodný. A peníze manipulaci hlupáků! A stiný duch v těle člověka není pod kontrolou to změnit přeměnou vizualizace či bílou magie.

  2. Рrо všесhnу рlаtíсí výраlné ČТ:
    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    Nеvěděl, žе рlаtímе сelоu dоbu і Сеmреrоvа оblíbеnсе Раtrіkа Коřеnářе, іѕlámоfіlа а tvář Наtе frее сulturе Маrtіnа Rоtu.

    https://www.youtube.com/watch?v=0g23WEYEdLM

    Nаvrhuji dо рříští reроrtáže

Komentáře jsou uzavřeny.