Necenzurovaný sestřih z rusko-ukrajinské války 3.3.2022

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

SESTŘIH Z 3.3.2022

SESTŘIH Z 2.3.2022

Diskuse Facebook

8 komentářů

 1. Ta válka, je už tam od roku 2014 ( a hádejte, kdo ji vyvolal a sponzoroval) , 8 let ji svět neřešil, dlouhých 8 let jedni dělali těm druhým zvěrstva, najděte si videa z let 2014-2015, je jich na youtube spousta, no a teď ti druzí, dělají přesně to, co ti první dělali tem druhým těch osm let a celý svět se jde z toho po*rat, protože dnešní hlavní nepřítel, je přece Rus, teda aspoň nám to d roku 89 pořád tvrdí, tak to musí být pravda. Někdo, někdy, řekl, “ válka je pokračování diplomatického jednání, jinými prostředky“ , jenomže ty prostředky stanovují politici, nikoli normální lidi, takže bych s tím „kalachem“ v ruce, začal nejprve u těch politiků….

 2. Mě opravdu jako vojenského historika fascinuje, že si Ukrajinci mysleli, že mohou zabíjet 8 let Rusy na Donbase, jejich „přátelé“ na západě je budou sponzorovat korupčními penězi, strkat na Ukrajinu zbraně a velký ruský medvěd na východě prostě bude i nadále ve svém brdlohu čekat, až si NATO udělá z Ukrajiny předsunutou základnu č. 1235. No, je vidět, že udělali strategickou chybu. Lepší bylo dohodnout se. Chudáci civilisti, kteří se ocitnou v okolí bomb a vojáků, ti nemají šanci. Bohužel, válka je svinstvo. Zvláště pokud někdo na frontové linii mluví se svými ukrajinskými vojáky zrovna v době, kdy ti ruší postupují. Smrtelná chyba. Pokud VKS používá konvenční munici, tak ta je velmi nepřesná, zvláště za horšího počasí. Tím budou vznikat ztráty na civilním obyvatelstvu 🙁

 3. Říkám si, že naše vláda v roce 1968 udělala dobře, že nebojovala. Kdyby jsme se tenkrát bránili, tak by to u nás vypadalo jako nyní na Ukrajině. Zničené budovy, zničená infrastrukura, mnoho ztracených životů. Obnova bude stát ohromné peníze a ukrajinci tak budou ještě chudší než nyní.

 4. Tak to dopadne když se 8 let ignoruje problém který nikdo neřešil.Neviděl jsem neustálou masáž jak na Donbasu Ukrajinci odstřelují a terorizují civilní obyvatelstvo.Ted je 24/7 mediální masáž. Ono to na Ukrajině asi nebylo moc růžový když od tamtud migrovalo víc jak 12 mil. Nikdo neřešil pravý sektor Azov a jim podobný a politici s tím taky nic neudělali.Američani ty tam jen přilejvali olej pod kotel a financovali to protože usilovali o konflikt pro svůj prospěch.O Ukrajince jim vůbec nešlo bud se na Rusko dostanou předem nebo zadem.Postavit základnu s tím pohořeli tak ted vyburcují celí svět aby se tam dostali druhou stranou a zatím se jim to daří.Tak nenávistný lidi proti RF a Putinovi jsem ještě nezažil.Media jedou do roztrhání těla a lidi jen naskočili na vlak.S civilisty soucítím ale s tou masáží a přehnaností našich lidí plná pokrytectví už ne.Do nedávna pro nás Ukrajinci byla jen levná pracovní síla a lidi na ně koukali skrz prsty.Ve volnu popíjeli alkohol páchali trestnou činnost a lidi si jen stěžovali a ted s toho udělali přehnaný divadlo že jsem vživotě neviděl že by měli takovou chut pomáhat vlastním lidem který to potřebovali.Ted co je zimní paralympiáda bude bez Rusů a Bělorusů.Nevidí, neslyší, nechodí a mají vůli žít.
  Sport pro ně zůstal jednou z mála motivací k životu s handicapem. Vždy jim patřil můj obrovský obdiv při překonávání tak těžkých překážek.
  Jestli se Putin chová jako hovado, tak paralympijský výbor se tímto rozhodnutím chová stejně. Dokázal vzít slepcům bílé hole a před vozíčkáře postavit obrubník. To je skvělý příklad péče o postižené lidi.
  Kde se to zastaví?Dokonce ani lékaři nemají zábrany vyřadit ze své péče Rusi a odmítají je ošetřit.Svět se zbláznil a ukazuje nám a odkrývá charakter určitých lidí jaký do opravdy jsou.Nejsou o nic lepší

 5. Mam pritelkyni na Ukrajine, piseme si kazdy den, uz pres 3 roky. Naposled mi psala pred 2 dny z Charkova, ktery je odstrelovan. Napsled psala, ze to nejsou rusove, kdo odstreluje domy. Nevim zda jeste zije. Doufam ze ano. Nacisticke oddily a teroristi zrejme odstreluji z EU darovanych zbrani a munice ukrajinska mesta. Zname to ze Syrie. Pri tom to mohlo byt tak jednoduche, jen dodrzovat Minske dohody, to ale ani loutky Ukrajiny (jako napr. Zelenskij) ani EU ani USA nechtely. Doufam ze vsichni skutecni vrahove a nacisti skonci v Norimberku stejne jako nemecti fasisti 1945/46.

 6. Mnohé záběry jsou fejk. Už jsem viděl podobné v uplynulých letech z moha jiných operací pod falešnou vlajkou. Vidíme lidi s utrženými končetinami, ale nikde žádné potoky krve… Jak to? tepenné krvácení by bylo trochu jiné kafe. Paní s utrženou končetinou kouká přímo do objektivu…. Opět žádné masívní krvácení….Okolo chodí lidi a nikdo nepomáhá…? Borec s kamerou natáčí a natáčí…. a nikomu nepomůže…. Nikdo nevolá o pomoc, nikdo nesténá. Oběti vesměs vždy otočené tváře k zemi. Člověk bez nohy hýbe hlavou, z nohy neteče žádná krev, ale opět nesténá. V tomhle stavu by měl být už dávno po smrti. Je toho hodně, spousta detailů, které nedávají smysl a nebo spíše dávají zřejmý smysl: Krizoví herci v akci…..

  • Všechno to jsou herci, samozřejmě. Ale jakmile najdeme záběr z Iráku, tak nemusíme ověřovat, to udělaly USA a to je určitě pravé video!

Komentáře jsou uzavřeny.