Sorosovci a jejich přímý vliv na novináře! Jak se u nás podporuje výměna obyvatel? – SKUTEČNĚ NEKOREKTNĚ 62

Reklamy

Soros působí na novináře. HAHA, ty dezoláte! To je konspirační teorie! Novináři jsou nestranní! Ha! A co když ne a mám to jasně prokázané na konkrétních příkladech? Sledujte a SDÍLEJTE 62. díl Skutečně nekorektně o tom, jak Soros působí na české i zahraniční novináře, jak ti novináři schválně dělají rozhovory s ideově správnými lidmi a jak to souvisí s pořádanou výměnou evropského obyvatelstva za migranty.

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

Reklamy

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

ZDROJE:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-zadatelu-o-azyl-je-stale-vic-eu-zpatky-jen-tak-nekoho-neposle-rika-expert-246952

https://www.esiweb.org/esi-staff/kristof-bender

https://kristofbender.eu/about.php

https://www.esiweb.org/news/balkan-fellowship-journalistic-excellence

https://www.muni.cz/en/people/218864-milos-gregor/projects

Diskuse Facebook

2 komentáře

  1. A fotovoltika na elektronu na domy střechy bude napájet domácnosti vodu ohřívat či jiného, je podvod chaose tejmonajta pána všeho zla vesmíru a kosmu zvrhlosti a hnusů apsultný zlo a hrůzy a horory a apokalypsy nekonečné otroctví, a manipulace mysli, a ted vymyslel, foto voltika je zdarma či levná že domech a bytech že elektrárny jaderné , či vodní u řeky , či tepelné , budou zastaveny a zaměstnanci propuštěni tak o práci. A málo elektřiny. TAk počítače dost elektřiny, a televize či továrny stroje, a či vrtačky či kutilové a či ledničky a mrazáky fungovat, A těžba nerostných surovin. těžařské stroje a a ropa dostupná na benzín a naftu, a plyn dostupný civilisté ani podnikatelé používat. Eu parlament Brusel Českou falešnou vládu herci hrají politiky republiky zanikly jen maskují! A obchody chráněny proti zlodějům že alarm fungovat či občas, a banky a pošty ochranu či omezenou!

Komentáře jsou uzavřeny.