Na setkání s občany jsem si odchytil premiéra ČR Petra Fialu. Dozimetr, povolenky, dvojí metr

Reklamy

Na setkání s občany v Klecanech, které se konalo jen hodinu a půl před demonstrací na Václavském náměstí 3.9.2022, jsem si odchytil premiéra České republiky Petra Fialu. Z krátkého a omezeného času, který měl k dispozici, vznikl tento sedmiminutový záznam. Sledujte a SDÍLEJTE. Též sledujte rozhovor s premiérem, doplněný o moje poznámky a factchecking toho, co říká. To najdete zde.

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Diskuse Facebook

5 komentářů

  1. NEKONEČNÉ ZÁZRAKY, frekvence přitahování peněz, hojnosti, zdraví a úspěchu do vašeho života VELMI RYCHLE. https://www.youtube.com/watch?v=lF28HNUden0. Kruh přitažlivosti. Kvantové meditace dobra a lásky vám změní život k lepšímu životu a vaší rodiny a přátel, a musíte koukat a sledovat video obrázky a 10 sekund si postupně vybírat, 15 aš 60 min den! A mozek je bio počítač má holografické programy a ty přepsat vymazat negativní dobrá zvrácené a nahradit pozitivní programy a lásky! A lidské tělo z buněk a holografické ! Kvantové meditace dobra a lásky vám změní život k lepšímu životu a vaší rodiny a přátel, a musíte koukat a sledovat video obrázky a 10 sekund a postupně vybírat, a mozek přeprogramovat pozitivní programy holografické a lidské tělo je holografické a biologické živé buňky ty promítají hmotu těla a mozek je bio počítač a tam negativní zvrácené programy negativní dna přepsat kvantovýma! A programu pozitivních mno to použít naskenovat očima! A opravit oči kvantové.

  2. Hm, dělat rozhovor s prolhaným šmejdem s Aspenu – je ztráta času ……. ten ti slíbí, že zdarma vykouří tvojí manželku, nebo manžela . Jinak mi tuze bavíš , ty kluku šišatá 🙂 🙂 🙂 Díky

  3. Strašný bláboly. Ten člověkje úplně mimo realitu a svou nekonečnou hloupostí, politickou nezkušenosti, diletantismem, bezohledností a zaprodaností západu, táhne naši zemi kosmickou rychlostí na smetiště dějin a občany do strašlivé bídy. Tohle jemu a celé té provařené a korupcí prolezlé pětikolce nesmí projít.

Komentáře jsou uzavřeny.