Rozhovor s Petrem Fialou: sestřih s kritickým komentářem a factcheckingem

Reklamy

K rozhovoru s Petrem Fialou, který samostatně najdete zde, jsem si však dovolil přidat další příspěvek. Jedná se o rozhovor, který jsem ale kritiky okomentoval. Doplnil jsem ho o otázky, na které jsem se chtěl zeptat, jenže jsem to nestihl, o kritiku mých dotazů a o factchecking toho, co Fiala říká. Budu rád za sdílení.

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Diskuse Facebook

9 komentářů

  1. Františku, to je jedna z tvých nejlepších reportáží. Sebereflexe ti slušela, rozbor byl klidný a věcný. Hlavně se mi ale líbil tvůj nižší ton hlasu, občas to tvé exaltované vyjadřování těžko snáším i na úkor kvality videa. Mám velkou radost, jsi skvělejší a skvělejší. A víš co je nejlepší? Že furt oslovuješ velkou škálu lidí, protže si nevytváříš portfolio nějakých trochu intelektuálně snobských posluchačů, poslouchat tě může fakt každý.

  2. Franto promarnil jsi velkou šanci. Byl jsi u toho vlastizrádce tak blízko. Mohl by s tebe být národní hrdina a celý národ by ti byl vděčný a složil by se ti na fešácký kriminál…..

  3. Díky, Františku, byl to dobrý rozhovor, bylo vidět, že je málo času a přesto jsi to zvládnul. Zdravím Tebe i všechny Agenty ❗

  4. Вabiš a Ƒiala v tom hɽají spolu, jen navenek na sebe štěkají. Nehledě na to, že si Вabiš platí sám pɽovokatéɽy. Kdyby na jeho sɽazy přišel někdo z nekomparzistů, tak by okamžitě začali od něj žádat pɽoplacení za ušlé zisky během 2 letého ĸoɽona ţeɽoɽu a to by Вabiš s Havlíčkem nedali.

    Upřímně, měl jste se ptát na daleko hoɽší otázky jako ohledně ᴠеlĸého ɽеѕеţu, papáni hmyzu, účelového okɽádaní obyvatelstva, zavádění СЅRQ-ЅΜ atd. To by potom nemohl tak ɽychle impɽovizovat.

    • Přesně tak, tihle aspenové a velkoresetáři nejsou reálně proti sobě, což bylo vidět i během covid hysterie. Maximálně se perou o to, kdo bude mít větší zásluhy, moc a prachy, ale jinak jsou zajedno.

Komentáře jsou uzavřeny.