Jordanka Jirásková: Jak těžké je sehnat práci v médiích s nesprávnými názory a „tvorba pro dospělé“

Reklamy

Jordanka Jirásková prochází soudem s bývalým novinářem Tomášem Etzlerem, který ji veřejně nazval ruskou kolaborantskou svoločí, čímž odstartoval nechutnou a obrovskou vlnu nenávisti a výhrůžek, které přesahují do jejího soukromého života. Etzler, který běžně ženy nazývá „čubkami“ a ještě hůře, má na X (Twitteru) obrovskou bublinu fanatických oddaných důvěřivců, kteří dál šíří jeho nenávistná hesla. Soud pokračuje.

Jak je těžké sehnat práci v médiích s „nesprávnými“ názory?
Co Etzlera, bývalého reportéra ČT z Číny, vedlo k tomu, odstartovat proti Jiráskové vlnu nenávisti?
Jak pokračuje soud?
Kdy a proč padlo rozhodnutí založit si profil na OnlyFans, který Tomáš Etzler také používá?

Na tyhle a mnohé další otázky odpovídá Jordanka Jirásková!

Sledujte a SDÍLEJTE!

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Reklamy

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

4 komentáře

  1. A jde o projekt MK Ultra velmi tajný projekt Desptajtu Temnoty černo černé zelené nelegální ,nemá společného legálním temnotou. v Chromitech seriálu animovaném, to nikdy existovat. Ale projekt MK Ultra je manipulaci mysli člověka černo černé zneužité technologie. Špionáží kontra rozvědky falešné obludy elektronické umělé inteligence v této civilizaci je počítač metrixu na planetě zemi najít zničit vypnout a lokalizovat matky přírody Gany zeptat ,pomocí stromů a keřů dotknout rukou a požádat aby našla počítač a dala vám mapu a kontinent či pod mořem oceánem či podzemí či sopka či jeskyně a zlikvidovat ty hlídají duchovní počítačový program holografický tělo! Skaj.net v Terminatoru filmu! Aby kontra rozvědky špioni tajná policie zničena po celém světě tajné projekty temnoty nejtemnější černo černé zelené že legální temnota červeni, či fialovou a zelenou, a modrou a tak silná a nebyla zvrhlá masochistická minimálně fanatická a apokalyptická byla civilizace a matku přírodu tato moc mocná chyba. pán temnoty vytvořil! . A povolávací rozkazy ted posílá Joe Biden v USA impérium temnoty nelegální. Je odstranit . A Demonokrati v kongresu jinak zemřou všichni Američané ,pokud bydlet državy vesnice a moderní vesnice souladu z matkou přírodou planetou zemi . a byla zelen . a v USA poštovní budovy postavit či opuštěné budovy obsadit či dostat za falešné peníze Dolary . a vyučit pošťáky a pošťačky zřídit školu a vyučit aby nosily Zprávy z Galaxie. či Novija Gana Sepatas. a Zlatý věk na Odesye.com Pořad ty 2 pořady http://www.youtube.com. . Č najít na webu internetu. Aby papír či dopisy a dokumenty daly do schránky, a vizualizace my na očistu těla či návod jak pomocí matky přírody jak už řekl. A Petr Pavel a Fiala falešná vláda Pekarová Adamová. či Ivan Bartoš. či Hnutí ANO Spolu Stan a další Eu parlament Brusel sluhové nelegální temnoty černo černé. Nacisti halové umělé inteligence loutky polo digitální realitě v civilizace. A obří zrůda fanatik a zvrhlík a masochysta kruták nejhroznější. A hnusák další!

  2. Nechápu, proč vás tak uráží, že kolaborujete s RF… Měla by jste být hrdá! Fando, jediná výtka! Neříkej, že Rusko napadlo ukrojinu, není to pravda! Představ si, že jedeš v buse někam třeba do Madridu a celou cestu ti bude někdo kopat do sedačky…Co uděláš? Upozorníš ho a o 10km dál znova a znova a znova…To už asi budeš pěkně vytočenej, tak to řekneš důrazněji s lehkou výhrůžkou..Každopádně, dalších 1300km žádná zpětná vazba, páteř na hadry…Co bys udělal? Vystoupil a nic neřekl? Hahaha🤫 Fašismus a ukrofašismus ve všech podobách,je ohavnost nejodpornějších bytostí chodících po této Zemi. Do posledního NACISTY!

Komentáře jsou uzavřeny.