Prof. Jiří Beran – rozhovor o epidemii. Opatření, očkování, léčba, data, dezinformace…

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

Dnes vám přináším rozhovor s epidemiologem prof. Jiřím Beranem. Jaká opatření by zavedl? Který ministr zdravotnictví s ním byl v kontaktu a proč neprosadil zmírnění některých opatření? Proč nebyl v MeSeS? Rozhovor o Isoprinosinu, vakcínách, i jeho pohledu na boj proti tzv. dezinformacím.

Sledujte kanál moderátore Úde!
Sledujte kanál Politicky nekorektních zpráv!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

6 komentářů

 1. Nevěřím protichůdným opatřením,že pomohou.
  Taky nevěřím rychle vyrobeným,dostatečně neodskoušeným vakcínám.
  Nechápu, proč očkovat na léto, kdy není virová sezóna.
  Kvůli cestování neočkovat, pokud nepojede na jižní polokouli,kde může být sezóna virů.

 2. Parádní rozhovor. Snad každý okolo mě, když měl jen náznak, že by mohl mít covida řešil doporučení pana profesora a sháněl Isoprinosine a vitamin D. Fascinuje mě zenový klid pana profesora, který měl prakticky ve všem pravdu, když by ho poslechli, mohlo být méně mrtvých, klidnější situace, menší zásek do ekonomiky a místo něho se tam producírovalo pár „hvězd“, kteří si na tom chtěli udělat jméno :/ …

 3. Zdravím pana profesora a pana Kubáska.
  Sice nerad, ale jsem živoucí případ toho, jak Isoprinosine funguje. Při prvním příznaku nemoci koronaviru jsem si „obstaral“ tento lék a jsem rád, že jsem ho měl!! Vzal jsem si cca na 3 dny doporučené dávky tablet a díky tomu jsem odrazil začátek onemocnění. Sice se mi zhoršilo ještě i dýchání a šel jsem do nemocnice. Dostal jsem koronavirový zápal plic, ale v nemocnici jsem strávil jen 3 dny. Poté jsem doma s medikací Fortecortin 4 nemoc odezněla za 2-3 dny a jsem díky Bohu v pořádku.
  Za mně Isoprinosie je č.1, vláda jsou zločinci, když to překrucuje.

 4. Zdravotnický systém naopak selhal!!! Praktičtí lékaři neléčili, komunikovali s lidmi přes telefon. Doporučovali čekat a při zhoršení stavu volat nemocnici. Nakupovali se pochybné a drahé experimentální léky a čekalo se na experimentální vakcíny, které se schválily jako nouzové řešení. Lidé si začali shánět informace a začali se sami léčit a to díky zkušenostem pana profesora Berana s Isoprinosinem a díky youtubovým příspěvkům pana doktora Bukovského. Jim velké díky!!! Bylo by hůře.

  • Musíme pochopit, že prof. Beran nemůže říct, že to byl většinový přístup, kvůli možným postihům za pomluvu, protože data neseženete.

  • To Zdenka. Naprostý souhlas. Doktoři ty pozitivní s příznaky vůbec neřešili. Měli jsme Covid doma. Lékař partnerku léčil po „šamansku“ telefonem. Tj. čaj, aspirin, postel. O těch správných vitamínem, dále např. o Isoprinosinu, v Polsku dostupném Groprinosinu ani slovo. Takže Covid s příznaky = žádné aktivní léčení, a kdo si neuměl poradit v rodině nebo přáteli, končil v nemocnici s rozbitými plícemi a výsledek = smrt. Já i při kontaktu s nemocným jsem byl v testu negativní a bez příznaků. Ještě doplním – všechna možná povinná „dusítka“ nosím zásadně tak, abych mohl volně dýchat. Média: denně max. 15 – 20 min. Delší sledování povazuji za zdraví škodlivé, dlouhodobě toxické. Zdravím, optimisticky nastavený senior.

Komentáře jsou uzavřeny.