PŘEDVOLEBNÍ SÉRIE 1 – Kandidující strany a hnutí vs. European Green Deal (Matěj Gregor, Odchod.eu)

Reklamy

Která strana či hnutí podporuje European Green Deal a která se mu hodlá bránit? Jak je na tom hnutí ANO, či koalice SPOLU? Jak se k situaci staví Volný Blok, Trikolóra, nebo koalice Piráti – STAN? Rozhovor s předsedou Odchod.eu Matějem Gregorem.

Podepisujte petici proti European Green Dealu!
https://www.no-deal.eu

Co je Euopean Green Deal:
https://www.incorrect.cz/zeleny-udel-eu

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Reklamy

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Sledujte kanál moderátore Úde!
Sledujte kanál Politicky nekorektních zpráv!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

5 komentářů

  1. Rozhovor s Vyšším Já o DNA 7.9.21 Elena-Eleya, Energetická pomoc 1.9.21 Magda. https://www.youtube.com/watch?v=MoNrEddrtVQ. Elli Staníková . A lidé nejsou napojený na boží magický počítač, ale kvantový bio počítač, velmi temné zlo, ovládá Satan démon či Eu parlamentu lidi na planetě zemi, a díky otroci ti nemají ducha v těle! Jen vědomí program počítový ten je ovládán Elitám je Andrej Babiš, Hnutí ANO, a SPOLU, a Piráti cz, TOP 09, a velmi temný démoni a velmi nemrtví mimozemci! A právě oid nich musí osvobodit ,a duch se musí vrátit do těla či v těla aktivovat, či osvobodit mysl! A osvícení dobra a lásky a pozitiva vibrace!

  2. A co Hnutí Prameny č.10, které je pro decentralizaci moci? To se snad přímo vylučuje s nařízeními ze shora obecně, neřkuli takovými pseudoekologickými nesmysly omezujícími osobní svobodu.

  3. Všechny ty pseudoekologická snažení nejsou cílem nýbrž prostředkem a to prostředkem k omezení či úplné ztrátě osobních práv a svobod, je to celé z technického hlediska holý nesmysl. Klimatické změny? Nenechte se vysmát, před tím tomu říkali globální oteplování a když se provalilo, že celý ten koncept je podvod, tak to pouze přejmenovali a jedou dál.
    Babiš je loutka, který má roli udržet na uzdě jakkokoliv alternativu a kritika jiných stran je jen zinscenované divadlo pro vytvoření dojmu, že je zde nějaká reálná politika, ne, jde o diktát, všechny velké strany jsou jiné strany téže mince.
    No nedej bože aby se začala v TV a jinde sdělovat pravda, to by byl průšvich, to už by z hlavy lidem jen tak nevymazali. Tož tak.
    Petice? Doufám, že bude z jemného papíru, ať si pánové nahoře neodřou zadek až si jej s tím papírem budou čistit, protože nic jiného s tím neudělají. Je tak trochu pravda, že to načas může procesy zpomalit, jelikož Babiš dá na veřejné průzkumy, aby se zalíbil čímkoliv a co nejdéle udržel u moci, ale to je jen dočasné, další den může tvrdit pravý opak.

Komentáře jsou uzavřeny.