Mapa islámu, k(l)ausa ruský dluh, hromadné znásilnění v Belgii – POLITICKY NEKOREKTNÍ ZPRÁVY 23/2021

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

Dánsko bude posílat migranty do Afriky
Hromadná znásilnění v Belgii
K(l)ausa ruský dluh
Autočasí o ojetinách
Bizarní studentská fronta nesnáší mrtvého prince
Aktivistická tenistka vzdala turnaj
Tohle a další témata v Politicky nekorektních zprávách číslo 23/2021!

Sledujte kanál moderátore Úde!
Sledujte kanál Politicky nekorektních zpráv!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

ZDROJE:

Diskuse Facebook

7 komentářů

  1. Toto není dobré myslím muslim tady. Vždyť takové to bylo i v bývalé Jugoslávii a ani zbraně nepomohou. Toto je hodně špatně hodně.

  2. EETerminátor: Den vyúčtování. https://www.youtube.com/watch?v=4ojIw3khTHw. Michal Orsava . A takto může vypadat budoucnost České republiky v roce 2030 . Zvolte jinou vládu České Republiky! A dobrými politiky a láskyplnými a čestnými najdete mezi lidem! Jen je musí te najít prosím! A kandidovat! Zachránit demokracii a svobodu! A lidská práva na život!

  3. MAP 911 EU – Snižte důchody! Dejte imigrantům víc! EU chce 70 milionů Afričanů dopravit do Evropy! https://www.youtube.com/watch?v=MsdrMYdr5HM. MAP-informace o politice a politicích . A záchrana vašich rodin a přivítat novou společnost Allatra TV . https://allatra.tv/cs. Podpoře te novou naději a mluv te z dobrými politiky jestli ve vládě jsou ,pokud ne tak najdete mezi lidem prosím šiřte tuto správu! A podpoř te lásku a přátelství! A city!

  4. http://www.michalapetr.cz/doku.php?id . Na této stránce se dozví te se ověřenou pravdu , a o přežití lidské rasy a Českého národa, a podnikání , je potřeba změnit vládní stranu, aby demokratická, a svobodná ,a láskyplná , a čestná, a inteligentní , a citová, a štědrá ,a ochránit děti ,a jejich budoucnost, a lidská práva ! A konec cenzury a dezinformace! v media u reportérů! Prosím pomoc te mi rozešlete tyto informace co jsou webu kde adresa! prosím! Je naděje! a změní to život všem obyvatelům! mějte srdce! Aby politici moderní a říkali pravdu! A Vrahové voličů!Vše co se tu píše se opravdu děje ! A událo se to!

  5. „Komunisti nechali alespoň lidi žít“ – to tvrdí akorát lidi, kteří o tom ví prd. A jinak komouši jeli multikulti ve velkým – samá bratrská pomoc v nějaký prdeli v Africe, import cikánů ze Slovenska, vietnamci, korejci a pak na studia černoši atd. Samo černý se chovali jak hovada a komouši jim akorát drželi prst v zadku.

Komentáře jsou uzavřeny.