PAVEL MATOCHA – rozhovor o volbě ředitele ČT, šachách a „dezinformacích“

Reklamy

Pavel Matocha se do médií dostal po svém zvolení do Rady České televize a také po svém zvolení do funkce předsedy Rady ČT. Jak vnímal informování médií nejen o Radě ČT? Jak vnímá současnou vlnu takzvané dezinfománie? Jaké úspěchy Češi nasbírali v šachách? A v jaké fázi je volba ředitele ČT?

Sledujte a SDÍLEJTE rozhovor s Pavlem Matochou!

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Reklamy

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

3 komentáře

  1. Paráda! Nádherný rozhovor o něčem! Taky mne zaujala otázka a odpověď na vše, co nebylo tázáno. Oba chlapi palec nahoru 😉

  2. Staří Peršané měli klimatizaci, byla EKOLOGICKÁ a ZADARMO!!!. https://www.youtube.com/watch?v=Q3NBIvV1hmw . A tato technologie je potřeba dodat novými firma my zadarmo vyrobit, v državách kulatých, pro civilisty po celém světě v každé zemi a národu to po světě vyřid te at jiné země zbaví hybridů Nacistů a Komunistů a Oligagů nad vele zrádců popravit a sluhy Kalijugi antikrysta. A začnou stavět 100 držav budov , a klimatizace. A gesara a Nesara a zrušení Dolaru Liber a a Uero. či měny gren dal. Disptejt a Kabala číré zlo delux filix ultra zvrácené. Zvrhlé a nenormální a mohutný feťáci. A maniaci a mučicí vrazy a šálený. Apokalyptický. A hororový. hrozbou pro pozitivní život a lásku a přátelství a lidskost a velké srdce a emoce, a krásné zahrady a pro matku přírodu. Planetu Zimy. A zboření velkých korporací ty budovy vyhnat zaměstnance ven a majitele firmy popravit . A podporovat Elona Muska. A Space x. A Dolary a Libry či měna přestaly platit od roku 2013 . A tak sni my nemohl nikdo nakoupit , jen Kalijuga a Antidrajmonajt či černo vočko, antikristy zneužily. A sluhové reptalini Krokodýly mimozemský exotický seraafini , a Drakorianci draci serafini a Transformři Archontti, a mloci mimozemský normální, a Vorgeni mimozeštani. A černi hadi padly serafíni. A ostranění Joe Bidena hybridní klon a Eu parlament Brusel či hybridní klony a laboratoře Disptejtu a Kabaly zničit vypálit celou budovu žádný genetický materiál nesmí přežít at kdekoliv na Planetě zemy at jakýkoliv tajné zařízení Disptejtu a Kabaly now, či NASA a ESA, WHO a NWO zlikvidovat obludy at mrtví.

Komentáře jsou uzavřeny.