Martin Koller: Rusko i Ukrajina mají problémy s logistikou, Ukrajina je plná korupce, lidé se nevrátí

Reklamy

„Rusko má problémy s logistikou, protože spotřeba paliv je při válce oproti normálnímu stavu trojnásobná. (…) Ukrajinská armáda nemá důvěru občanů. (…) Z Ukrajinců, kteří žijí mimo svoji zemi, odjelo na povolávací rozkaz jen několik nejhloupějších. (…) Ukrajinci se nevrátí, protože v zemi prolezlé korupcí se nedá žít.,“ říká v celém rozhovoru pro incorrect.cz vojenský analytik Martin Koller. Celý záznam najdete zde, na podcastech a na Odysee, na mainstreamové platformy, jako je YouTube, nebo Facebook, se to již bohužel riskovat nedá.

P.S.: pokud vás zajímají informace o válce na Ukrajině, klikněte sem.

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Reklamy

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Sledujte kanál moderátore Úde!

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

18 komentářů

 1. Naprosto skvělé, mrzelo mne, že jej na ČRo utli, tak teď to konečně slyším celé. Více takových bonusů 🙂

 2. Franto, nevíš, co má pan Koller za problém s Robejškem? Naznačil něco jako, že i on je placenej a pod vlivem. Ale neřekl koho ja jak.. Už mi to delší dobu vrtá hlavou..

  • Robejšek byl promílán v tomto smyslu (tuším na svobodném rádiu/vysílači) už když se začal angažovat před volbami jako předseda realistů.

  • Myslím, že stejnýma lidma, kteří platí Fialu, Hilšera, Petra Pavla…..
   Taky jsem před více než rokem přestala Robejška poslouchat.

 3. Vyslechl jsem si jak se rika jednim dechem , Franto dik za tenhle rozhovor a velika poklona panu Kollerovy za uprimnost , presne takhle nejak si predstavuju novinarinu , teda svobodnou novinarinu .

 4. Redaktor je bohužel zcela mimo, nepřipraven. Pan Koller se opírá o informace z prostředí ukrajinských kamarádů. Velmi nepřesvědčivé.

 5. Tomio Okamura: Tisková konference hnutí SPD 22.3.2022. https://www.youtube.com/watch?v=3Ss8aj_ZrOQ. Tomio Okamura – hnutí Svoboda a přímá demokracie . Pravdivé informace opravdové dobro a láska a přátelství ,a SPD velmi zdraví lidé a chrání obyvatelé České Repubilky a pomáhají vám a snaží změnit Repubilku k lepšímu aby jiné záležitosti aby měli dobře a vaše děti a přátelé! A prosím poslouchej te je říkají opravdovou pravdu posud te sami!

  Radio Universum svobodné radio. Pokud by mělo dál pokračovat vypínání webů bez rozhodnutí soudu, vracíme se před rok 1989. https://www.radiouniversum.cz/krecek-stanislav-pokud-by-melo-dal-pokracovat-vypinani-webu-bez-rozhodnuti-soudu-vracime-se-pred-rok-1989/ . A bojují za obyvatelé České Republiky jsou vlastenci a opravdový dobrý lidé a spravedlivý, a láskyplný, a přátelský, a čestní a svědomitý, a mají city a srdce a rozum! A sni-my budete mýt dobře když jim pomůžete od Nacistů a Komunistů , démonických duchů, chodci v lidských tělech a jsou schovaný boxu v podzemí v filmu Avatar, na vojenské základně jak laboratoři vědci a voják na vozíčku lehl do boxu fúzi a duch se přesunul do 2 těla to Pirati cz, Hnutí ANO, Spolu, Stan, a TOP 09 Pekarová Adamová, či Ivan Bartoš, či Jourová, či Eu parlament, Angela Merclová, či Non Der Layne, či Marcony Francie, Zeus, či Demokrati v USA Reptalini, a pomáhají Annunaki, démonický duchové jen maskovaný oči jinak by svítily velmi červeně! A Turecku Erdogan démon z atni světa! A Pirát Pexa démonický duch Annnunaki, či Starosta Plzeně Iluminat ! Martin Baxa, či Pexa je démon a vás nahradit bud migranty Afriky či Ukrajinci, A ukrást děti či vyhubit do koncentračních táborů smrti či převýchovu jen migranti! A ve-mou práci a domov a budete žit pod mostem žebrák či zálesák v lese, či vás zabíjí migranti, či zloději vylupovat domy a byty ve městě, můžete změnit CZ Exit z EU . A získaz svobodu a lidská práva, a důstojnost, pravou demokracii, a žádné zatajování pravdy a žádná cenzura pravdivých informací a Nacisti a Komunisti Disptejt tajná společnost Elit , zlomyslné nemocné zlo, vytvořené Anti kryst Anti dramon, Draka Darumon, temný kosmický ničitel který se zvrhl apultně a přeměnil obří zrádce boha stvořitele na obludy padlí polo bohy a padlí andělé ,a dal velmi špatné programy do těl a mysli mazány! Byl dračí had padlí nej anděl či polo buh. Rumble tv svobodná televize USA! Policie zasáhla proti pokojným demonstrantům na shromáždění za svobodu v Calgary . https://rumble.com/vy6yft-police-crack-down-on-peaceful-protesters-at-calgarys-freedom-rally.html?mref=6zof&mc=dgip3&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Rebel+News&ep=1 . Adresa webu!

 6. Skvělý rozhovor. Chtělo by to nějaké pravidelné zpravodajství, ať máme informace kromě těch fejků z mainstreamu.

 7. Díky za rozhovor, ale ty kollerovi argumenty 😀 Já jsem slyšel, jeden kamarád mi říkal.. argumenty 0. To o ukrajině jsem přeložil postupně 3 ukrajinkám a každá řekla, že tenhle týpek potřebuje fakt pomoc.

 8. P. Koller má přehled a netají se s tím. Právě kvůli staršímu rozhovoru s ním byl vypnut web Radio Universum M. Kociánové.

 9. Koller je rebel 🙂 Ale Vyskočil potvdil jeho slova, jak se uplácí na hranicích, jak celnící ukrajinští berou uplatky od těch žen, co nesou děti v ruce. Masakr.

 10. Konečně normální rozhovor na toto téma. Za měsíc může být klidně pokračování, kde shrnete uplynulý měsíc.
  Díky moc, Františku.

 11. Zdravím všechny. Pana Kollera názor si vždy rád poslechnu. Mluví odborně i zábavně. Leckdo ho chce asi umlčet. Já se bojím. Bojím se, že má pravdu.

Komentáře jsou uzavřeny.