Zuzana Majerová, Václav Hrabák – iniciativa Zachraňme náš stát

Reklamy

Vláda České republiky pod Petrem Fialou zažívá těžké časy a to, že jedná proti zájmům občanů České republiky, si zřejmě myslí stále více lidí. Vznikají tak nové iniciativy, které se snaží vystoupit coby opozice. Iniciativa Zachraňme náš stát, podle Zuzany Majerové (Trikolora) a Václava Hrabáka, chce sjednotit opoziční síly a hodit za hlavu všechny předchozí neshody. O iniciativě i osobních názorech obou zástupců jsme hovořili v Rozhovoru Incorrect.cz.

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

SLEDUJTE NÁHRADNÍ KANÁL NA YOUTUBE

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

3 komentáře

 1. Musíme se spojovat, nesmíme tříštit opoziční síly, musíme táhnout za jeden provaz, atd. atd. atd.
  Ach božinku, jak originální sračky, se kterými nepřišel nikdy ani Okamura, ani Klaus ml., ani nikdo jiný s volebním potenciálem 0,000 prd.

  Takže tu máme další hnutí (s číslem cca 3458), které zaručeně spasí vlasteneckou scénu, sjednotí ji a vše bude konečně už v pořádku.

  Proč, když se chtějí všichni tak spojovat a myslí to upřímně vážně, tak místo toho, aby zakládali nové hnutíčka, tak nejdou pod jednu velkou organizaci? Třeba pod SPD nebo všichni pod trikoloru atd.? Proč zase nová iniciativa?

  Předpokládám,že jejich „originalita“ bude spočívat v tom, že oni to myslí určitě stoprocentně nejpoctivěji a nejsvědomitěji ze všech a ani Karel IV nemiloval tuto zemi tak jako oni -.-

  Dal jsem tomu rozhovoru šanci a vyslechl ho až do konce.
  Naprosto to samé by řekl Okamura, Vrabel, Volný, Kobza, Gregor, Kapal, VK, prostě každý, kdo někde nějak působí.
  Ani slovo originální, všechno přes kopírák, co už tu řeklo tolik lidí, že už to vážně není ani k smíchu, ale už je to až obtěžující.

  Proč si Zahradníková nepoloží v prvé řadě sebekriticky jasnou otázku? Jsem já ta, která by měla lidi spojovat, když pod mým vedením trikolora dokonce upadla a nezvolilo mě ani 4% voličů? (takže ji věří méně, než cca 260 000 lidí Z CELÉ REPUBLIKY, to znamená, že přes 10,5 milionů nijak neoslovila?)

  Prostě ona není ten, kdo má spojovat. To má dělat nejsilnější vlastenecká strana – SPD. Jenže Okamura to jen párkrát pronese, ale nijak aktivně o to zájem nemá. Jen to vždy konstatuje.
  Ano, je určitě pravda, že strana s cca 10% volebním potenciálem se určitě nemá co podřizovat pidi straničkám, které nemají nic unikátního v programu (nebo jako trikolora program mění rok co rok), a mají dohromady volební potenciál okolo jednoho procenta. To je samozřejmostí. Ale tady je ten kámen úrazu.
  Pidi straničky chtějí SPD vydírat a Okamura nemá moc motivaci se s nima dohadovat. V prvé řadě je vůbec problém, že ty pidistraničky nemají kousek sebereflexe v těle a stále se snaží držet a jen pláčou, že jsou malí.
  No a když dojdou s nějakými ústupky za Okamurou, tak to je pak vydírací podmínka, že oni nebudou tedy kandidovat, ale budou na předních místech SPD…

  To je to samé, jako kdybych rozjel úspěšnou firmu, která by převálcovala konkurenci a malý vietnamec, který má potenciál vydělávat 200 tisíc ročního obratu mi nabídne, že pustí svůj stánek, kterým mi přebírá 5 zákazníků každý den a já ho za to jmenují předním manažerem své firmy.
  Sorry, ale chtěl bych vidět pitomce, které by s něčím takovým souhlasil.

  Chyba je určitě na obou stranách, ale z mého pohledu ten prvotní problém je v tom, že tu takové pidi straničky vůbec vznikají.
  Když se chtějí spojovat, proč nevstoupí do SPD? Zahradníková teď tvrdila, že je třeba se povznést na nějaké rozepře a neshody a jít za cílem. Tak proč takto nesmýšlí a nevstoupí do SPD? Prostě některé rozepře ať přejde, hlavně když nebude tříštit tu sílu.
  NEEEE, protože pak by hrozilo, že kdyby to bylo úspěšné, tak by lidem pomohlo SPD a zastínilo by ji. A ona by pak musela nedejbože jít makat a nebo by nemohla říkat – JÁ jsem to byla. Díky MNĚ se to stalo. JÁ jsem to sjednotila.

  A to samé je gregor, volný, vrabel, rajchl, a samozřejmě nevyjímaje ani Okamuru, ovšem ten z těchto malých úpadkových stran na rozdíl od nich vyrostl.

  Zlobte se na mě, kdo chcete, ale tohle je rozhovor, který sice pan Kubásek dobře vedl (i když nijak moc nepříjemných otázek nekladl, ale ok – chápu, bylo to promo), tak to byl rozhovor, který potvrdil pokrytecví Zahradníkové. V čem? No že na jedné straně tady tvrdí, že je potřeba se spojovat a netříštit. No a jako důkaz svých tvrzení přijde s tím, že aby se se vlatenecká scéna netříštila, tak založí novou iniciativu -.-

  Úplně stejné, jako ten vtip o novém starostovi.
  Nově zvolenému starostovi po jeho zvolení sekretářka přinese 4 papíry, které má podepsat. On vstane a zařve! STOP! Nic takového, žádné podpisy, žádné lejstra, končíme s byrokracií!!
  A pak skromně dodá: Ale raději vyhotovte od každého 2 kopie, kdybychom to potřebovali.

  Úplně to samé, jako co předvedla Zahradníková.
  Místo sebereflexe, že je prostě ona v politice neúspěšná, tak zakládá novou iniciativu, která už určitě vše zachrání, protože na to půjdou úplně jinak, jak to ještě nikoho nenapadlo.

 2. Naprosto souhlasím s komentářem napsaným výše. Jen mne mrzí, proč se pan Kubásek nezeptal, v čem konkrétně se ta jejich platforma liší od iniciativy ČR na prvním místě. Oni mají plná ústa spojování a ve skutečnosti rozdělují. Bohužel ani Okamura není důvěryhodný.Stejně jako výše zmíněná iniciativa spojování ve skutečnosti torpéduje a proti očkování vystoupil až pod tlakem své voličské základny. Neslyšela jsem, že by hovořil o vystoupení z WHO, MMF nebo dalších organizací OSN, která je – se svou Agendou 2030 skutečným zdrojem změn a tlaků , které zprostředkovaně přes EU a vládní loutky zažíváme.

 3. Pane Kubásku, můžete mi vysvětlit, proč jste mne zcenzuroval? Je zajímavé, že lidé, kteří brojí proti cenzuře, sami cenzurují zcela nevinné příspěvky. Na důvěryhodnosti vám to opravdu nepřidává. Vidím, že jste zas jen jeden z mnohých, kteří „kážou vodu a pijí víno“.

Komentáře jsou uzavřeny.