Jiří Kobza – rozhovor o klimatu, islámu a EU. „Každý volič odpovídá za naši budoucnost.“

Reklamy

Jiří Kobza je poslanec Parlamentu ČR za SPD, za které znovu kandiduje jako číslo 4 v Praze. Proč se málem nedostal na kandidátku, proč je podle něj Green Deal a migrace příležitost ke krádeži, přičemž o klima vůbec nejde? Uvítal by Trikolóru nebo Volný Blok? A proč by si měli voliči rozmyslet, zda dát zrovna TSS či VB svůj hlas?

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Video-oDYSEE.jpg.

https://odysee.com/@incorrectCZ:3

Možnosti finanční podpory:
PayPal: https://paypal.me/frantakub
Patreon: https://patreon.com/incorrectCZ

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

Diskuse Facebook

5 komentářů

  1. Výborný rozhovor. Hehe… koloběh vody se učí děcka v první třídě v předmětu „Člověk a jeho svět“, všichni to chápou, ale po nástupu na filosofickou fakultu to najednou nechápou a „voda mizí“. Místo elektronesmyslů bychom mohli financovat znovuzalesnění Amazonie nebo Tajgy. Kromě růstu CO2 (jehož nárůst od 90.let z 0,17% na 0,4% nezpůsobil vůbec nic) totiž taky klesá množství kyslíku. Rozhodně by to bylo pro ekologii přínostnější, než ekonomická likvidace Evropy.

    Nelíbila se mi ta argumentace s propadnutými hlasy. Kdyby Češi nebyli zmanipulovaní předvolebními průzkumy a předvolebním lhaním, tak by vlastenecko-konzervativní strany získaly u voleb tak 70% místo současných 10%. Takže rozhodně neřešte propadnutý hlas! Volte podle souladu programových priorit s vašimi vlastními hodnotami.

    • Má cenu volit nové strany, které mají šanci na úspěch a něco pro to reálně dělají. Jinak to je opravdu vyhozený hlas vzhledem k tomu, že konzervativních stran je naprosté minimum. Vše si rozeberou progresivisti a socialisti.

  2. Skvělý rozhovor, pan Kobza mě mile velmi překvapil. Škoda, že tento člověk nevystupuje v médiích místo svého předsedy, zlepšil by obraz politiků, nemluvě o SPD.

  3. Pan Kobza mě opět ubezpečil v tom že je vzdělaný a zkušený člověk, který umí vysvětlit věci racionálně a uvádí příklady, které musí pochopit každý a někdy i zábavnou formou. Děkuji

Komentáře jsou uzavřeny.