Google roky ovlivňuje volby v USA ve prospěch levice! – SKUTEČNĚ NEKOREKTNĚ 64

Reklamy

Médiím jde o demokracii a svobodu médií? Ale prdlajz! Média demokracie a fakta nezajímají. Jen tak JEJICH pravda! Jedním z důkazů toho, jak může jedna ideologie vládnout světem za užití totalitních praktik a tvářit se u toho úspěšně jako demokraté, je GOOGLE! Sledujte a SDÍLEJTE 64. díl Skutečně nekorektně o tom, jak Google zneužívá svojí moc k prosazení jediné své správné pravdy!

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

Reklamy

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

ZDROJE:

https://cdn.mrc.org/static/pdfuploads/MRC%20Google%20Election%20Interference%20Report.pdf-1710439680476.pdf

Diskuse Facebook

3 komentáře

  1. A jde hmyz kobylky a brouky . či žižaly. A jde jíst jen jejich vnitřek jen orgány ale krovky a nohy a křídla ne to by poničilo orgány v člověku je lidském těle, eu parlament Brusel. Evropa Chaosajt Tejmonajt. Pán všeho zla hrůz a hororů a oblud monster a bestie a nechutností a zvrácenosti atd. A či falešné vlády nepodporují Brigs skupinu světla dobra a lásky. A Državy vesnice moderní A NATO A OSN A NASA vše temnota chaos skutečného světa zlí bůh! Ten Desptajt . ted vymyslel jak nejlépe zabít neviné lidi civilisty covid 19 očkování či jinou verzi nemoci biologické zbraně . výrabí ty giganty firmy vyrábí falešné léky. A zemědělství a zemědělci 2030 padáka smět orat na polích a louky sekat. či lesy tam pracovat. Na uklízení mrtvých stromů vč živých. A markety a Hyper Markety či obchůdky ve velko městě budou prodávat brouky na zabití civilistů. A horší než maso zabíjí buňky v těle obezitu že buňky nrumí zlikvidovat všechno. Krávy či prasata či slepice a další. A ovoce a zelenina nebude existovat a zahradník a semena. žádné vitamíny do těla. A volný pohyb červených zon velko města vesnice a malé města zaniknou a migranti bydlet. A vy nebudete domě a bytě. A přes temné kulty eu parlament Brusel Nacisti a Demokrati v USA kult sekta politické strany .

  2. Jsem rád, že jsem přestal používat skoro všechny služby od Googlu. Od chromu přes gmail až po vyhledávač. A už se vracet nebudu.

Komentáře jsou uzavřeny.