Dezinformace, Kubásek básníkem, Lisabonská smlouva – STREAM 14.4.2020

Reklamy
Loading

Popisek videa: Nazdar, moji politicky nekorektní agenti Ruska, Číny, Maďarska a dalších třídních nepřátel.

Témata: Dezinformace. Démon této společnosti. Společnost je nemocná, plná nenávisti a zlé dezinformace pomáhají šířit tuto nenávist dál, mezi další členy společnosti. Během migrační krize se tak přivalila nová vlna tsunami. Po internetu vznikají projekty proti zlým dezinformacím. Pátral jsem tedy po smyslu toho, proč si v tomto tématu zbytečně konkurují. Kdo za nimi stojí? Jsou nějak propojené? A hlavně, řeší úplně všechny dezinformace, nebo si vybírají jen ty, které jdou po nedotknutelných?

Lisabonská smlouva je pro mnohé, včetně mě strašák, který z unie samostatných států dělá evropský superstát. Klaus mladší ve sněmovně navrhl diskusi s cílem probrat, zda od smlouvy jednostranně odstoupit. Je to vůbec možné? Jaký je pohled laika? Jaký je pohled odborníka? Jednalo se o osvobozující iniciativu, nebo jen o gesto Klause, jehož cílem je nenápadně podsouvat argumenty pro úplné vystoupení z EU.

Míra Kalousek se přidal k básnění na Twtteru u statusu Petra Honzejka. Příběh, který oni dva vypráví, vám nejen přednesu, ale na úplný závěr streamu tento příběh i básnicky uzavřu. Můžete se tedy těšit na společnou báseň od Petra Honzejka, Mirdy Kalouska a odpověď Franty Kubáska!

Zatímco skupinka chvilkařů oponuje Babišovi, že je „fašista“ a dávají ho k soudu s tím, že zároveň zakládají facebookovou sektu lidí, kteří odmítají nosit roušky, vypadá to, že v Česku je na spadnutí vítězství nad virem. Dále se však množí teorie o jeho vzniku a stále více jich ukazuje směrem k USA. Ačkoliv nepatřím mezi fanoušky teorií o spiknutí USA proti lidu pomocí viru, mám pro vás shrnutí od jednoho známého Itala, který představil několik argumentů ukazujících proti USA. A upozorňuji, že to nebude ideologické a že vás nenutím teorii brát jako fakta, nicméně mi přijde důežité na to upozornit, neboť jste mi o to hodně psali a k mému znepokojení hlavní mediální proud některé argumenty raději vyloučí z diskuse místo toho, aby do éteru přidala třeba nějakou vyváženou oponenturu.

YouTube: https://youtu.be/89DILDY_SPA

FB.com/FRKBlog

SPOTIFY PODCASTY
open.spotify.com/show/3jfNmprU5WNMe008EkAnMy

DONATE:
paypal.me/frantakub
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

PATREON
www.patreon.com/incorrectcz

Reklamy
Diskuse Facebook