Demonstrace 16.4.2023 – ČT kamarádí s Ilumicat, Novotný stále stejný, téměř bez vlajek ČR

Reklamy

Zašel jsem, abyste viděli do jejich hlav, mezi dav 400 demonstrantů pro bídu a válku. Ukrajinu podporují tolik, že vlajky Ukrajiny převažují nad českými již tak v poměru 1:50. Zastavil se i dvakrát pravomocně odsouzený ultralevicový extremista, který svým oponentům otevřeně vyhrožuje smrtí, Pavel Novotný. Tím pádem jsou to podporovatelé Ukrajiny, kteří měli v davu největšího známého zločince. Tento popisek je psán stejně, jako by ho napsal pořad 168 hodin, pokud by byla Nora proti nim. Moderátor ČT mi arogantně odmítl sdělit, kolik lidí z ČT je na demonstraci proti bídě přítomno a mezitím se kamarádsky bavit s Ilumicat. Jen abyste věděli, jak je to propojené.

Sledujte a SDÍLEJTE reportáž z demonstrace plné vlajek čehokoliv, hlavně ne těch českých!

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Reklamy

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

SLEDUJTE MOJE PROFILY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

HeroHero: https://herohero.co/frantisekkubasekuofegchc/invites/iv-frantisekkubasekuofegchc-kjqdzctcsf

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

5 komentářů

 1. Typická fetka, psychopat a exbulvárník z Řeporyjí,rozeřvaný Novotný. S UA vlajkou,ale bojovat na UA nepůjde,jen sprosté urážky na spoluobčany v ČR s jiným názorem, to mu jde. Primitiv, který ani neví, že pod SSSR byla schovaná Ukrajina a především Ukrajinci nám v r. 68 poslali tanky. Gen.tajemník SSSR – Ukrajinec Brežněv, maršál Grečko, min. obrany SSSR a šéf Varšavské smlouvy – Ukrajinec,předseda Nejvyššího Sovětu Podgornyj – Ukrajinec, velvyslanec v Praze – za SSSR Červoněnko – Ukrajinec, předseda KSS Ukrajiny – Šelest,v Bratislavě přebíral zvací dopis od Bilaka,horoval tvrdě za vstup vojsk. Přišel západní okruh, převažovali Ukrajinci, protože to k nám měli nejblíž. V Milovicích – posádka SSSR armády po r.68, kde vyrostli kluci Kličkovi – Ukrajinci a jejich otec letec tam velel.
  Tak to pak dopadá, když neznáme historii a dnes děkujeme našim osvoboditelům z r. 68 – Ukrajincům za bratrskou pomoc , kteří provedli majdan-puč v r. 2014 pod taktovkou USA – Nulland a spol. , zabíjeli rusko jazyčné Ukrajince na východě, upalovali je v Oděse v Domě odborů včetně těhotných žen a stříleli do nich. Kdo neskáče to je Moskal, zabij si svého Moskala, tedy Rusa. Demokracie jak víno. Mačetou usekli na nám. v Kyjevě hlavu berkutovi-policistovi. Přímý přenos, protože zapomněli vypnout kamerový systém. Videí- dokumentů o majdanu je k dispozici z té doby více než dost. Válka začala v r. 2014 majdanem a v r. 22 se vyhrotila. Od r. 2014 do r. 22 zabili hodní ukrajinští demokraté cca 14 tisíc ruskojazyčných Ukrajinců včetně dětí. Tedy jako celé naše město Slaný. Krásně to šílenství zdokumentoval např.italský novinář a rež. M.Mazzucca. Na to ovšem naše politické prostitutky a presstituti nemají koule. Žádná TV v ČR dokument nepustí.
  Psychopat z Řeporyjí by si také měl poslechnout projev Američana prof. J. Sachse, mimořádně uznávaného ve světě na Athénském foru, v září 2022 k válce na UA a jeho vystoupení na Slovensku v TAV3. Z toho by ho kleplo.

  • Mluva řeporyjce je ubohá. Jestli má děti, pak je opravdu lituji.
   Nechápu, proč v Řeporyjích takového sprosťáka zvolili starostou, to není dobré ani jako recese. Manžel by takového člověka nenajal ani ke kravám, nesnesl by, aby na ně takhle mluvil.

 2. říci, že Novotný je levice je idiotské, ten s levicí nemá nic společného. Myslíš si, autore, že shodíš levici tím, že všechny pravicové šmejdy připíšeš levici? To je ubohost. Já tam stál včera na druhé straně silnice proti nim a řval jsem na ně, „vydejte nám řeporýjské prase!, my na něm spácháme spravedlnost“.

 3. To byla moc zábavná reportáž, no, je těžké brát někomu jeho víru. Víru ve vládu, EU, UA atd. Anebo ji pochopit. Ale ze svého okolí musím potvrdit, že řada zarputilých obhájců naší vlády už polevila ve svém nadšení, dokonce již připouštějí, že Fiala před volbami opravdu mluvil jinak, než mluví teď. A mizerné hospodaření státu také nelze přehlížet donekonečna, jsme z generace neodkojené půjčkami a dluhy.

Komentáře jsou uzavřeny.