„ČUBKA“ GATE – nebezpečná situace kolem České televize a mlčící novináři

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

Situace v ČT se vyostřuje. Radní Lipovské je vyhrožováno a média to v podstatě neřeší. Jak by měla situace vypadat, kdyby ČT byla skutečně čistá a objektivní? A proč je Tomáš Etzler nejen prase, ale i vrcholový pokrytec, který se v Číně naučil manipulovat se slovem „debata“? To vše ve videu dostupném i jako PODCAST.

video

Nakupujte značkové předměty incorrect.cz: https://www.incorrect.cz/obchod/

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:
1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

PATREON: https://www.patreon.com/incorrectcz

ZDROJE:
Etzlerova debata: https://www.facebook.com/1455727171348643/videos/416593066294325

Diskuse Facebook

5 komentářů

  1. Nezlobte se na mě, ale proč jednoduše nepodává trestní oznámení? Vyhrožování je přece trestný čin. No a když soud odsuzuje někoho na 6 let za to, že napíše nějaký status na facebooku, tak očividně je to trestné i pro ostatní.

  2. A jak víte, že ho nepodala? Jenže v této zemi, kde zájmy gaunerů jsou předřazeny zájmům slušných lidí , lze podávat trestní oznámení na cokoliv, ale důležitý je výsledek. Jak řekl kdysi poslanec za ODS a místopředseda strany Petr Tluchoř. Co je jim platné, že oni mají policii, když my máme spravedlnost (soudy). Je to hnůj, co se děje. Paní Lipovské fandím i když není úplně politicky kompatibilní s mým smýšlením, myslím, že bojuje za správnou věc. Františku, Tobě děkuji. Přesně takto si představuji, že budou vypadat videa, co polezou z vašeho nového studia. Jen tak dál. Na Studio už jsem výrazně přispě, agentovné mám zaplaceno na rok, ale a za toto mimořádně povedené video, posílám další kačky. Ať se daří a jen tak dál.

  3. Vzhledem k tomu, že paní Lipovská dostala policejní ochranku, dá se předpokládat, že trestní oznámení podala. Policejní ochranku jako soukromá osoba opravdu nedostaneš jen proto, že máš noční můry, nebo se bojíš tmy. Je potřeba hodnověrně doložit, že ti nějaké nebezpečí reálně hrozí.

1 trackback / pingback

  1. „ČUBKA“ GATE – nebezpečná situace kolem České televize a mlčící novináři – www.nepodvoleni.cz

Komentáře jsou uzavřeny.