VIDEO: útok v německém Würzburgu. Útočníkovi se bránil dav

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY NA WEBU

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

Informace hovoří o nejméně třech mrtvých a dalších pěti zraněných. 24-letého útočníka ze Somálska zadržela policie, která ho nejdříve střelila do nohy. Před jejím příjezdem se však útočníkovi Somálci bránili samotní lidé, kteří použili všechny dostupné předměty v okolí i svoji vlastní přesilu. Kvůli přísným pravidlům v Německu je prakticky nemožné, aby někdo v davu mohl na obranu proti útočníkovi použít například legálně drženou střelnou zbraň. Jediné, čeho byla police a média schopna, bylo konstatování, že motiv útoku prý není terorismus, na druhou stranu však motiv není vůbec znám. Podívejte se na video, které ukazuje, jak to dopadne, když proti noži nesmíte již ani pistolí, ani nožem a zamyslete se nad tím, co chtějí politici, kteří chtějí odzbrojit legální držitele zbraní.

Možnosti finanční podpory:
paypal.me/frantakub

TRANSPARENTNÍ ÚČET:
2401131596/2010

NETRANSPARENTNÍ ÚČET:1244872037/3030 (kvůli daním je ideální dopsat „dar“ – díky!)

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

Diskuse Facebook

6 komentářů

  1. Není to první ani poslední útok muslima ve Wuzburgu. Pozvali jste si je tam, budete muset vypít pohár hořkosti do dna.

  2. http://www.michalapetr.cz/doku.php?id . Na této stránce se dozví te se ověřenou pravdu , a o přežití lidské rasy a Českého národa, a podnikání , je potřeba změnit vládní stranu, aby demokratická, a svobodná ,a láskyplná , a čestná, a inteligentní , a citová, a štědrá ,a ochránit děti ,a jejich budoucnost, a lidská práva ! A konec cenzury a dezinformace! v media u reportérů! Prosím pomoc te mi rozešlete tyto informace co jsou webu kde adresa! prosím! Je naděje! a změní to život všem obyvatelům! mějte srdce! Aby politici moderní a říkali pravdu! A Vrahové voličů!Vše co se tu píše se opravdu děje ! A událo se to!

  3. EETerminátor: Den vyúčtování. https://www.youtube.com/watch?v=4ojIw3khTHw. Michal Orsava . A takto může vypadat budoucnost České republiky v roce 2030 . Zvolte jinou vládu České Republiky! A dobrými politiky a láskyplnými a čestnými najdete mezi lidem! Jen je musí te najít prosím! A kandidovat! Zachránit demokracii a svobodu! A lidská práva na život!

Komentáře jsou uzavřeny.