(VIDEO) Antifa a BLM málem ubili k smrti nevinného muže, bránil se před rabováním!

Reklamy

Než se podíváte na video, které obsahuje všechny doposud dostupné záběry, přečtěte si příběh Adama Hanera. Tento muž jel se svým pickupem centrem Portlandu, místem, které se kvůli činnosti Black Lives Matter a Antify změnilo ve válečnou zónu a přesto tam široko daleko nebylo vidět policistu. Ti jsou totiž velmi často terčem nejhorších nadávek a útoků. Tuto cestu nikdy nezapomene, pokud tedy přežije…

Když stál u chodníku, vedle auta se zjevila banda příslušníků zmíněných dvou agresivních hnutí. Ti začali mlátit blonďatou ženu stojící u auta, která se později ukázala být jeho známou, neboť případu se věnuje tento twitterový účet. Napadená blondýna je údajně transsexuálka, přesto dostala několik ran do hlavy a byla shozena na zem. Po eskalaci násilí se Adam snaží autem odjet.

Po několika desítkách metrů jízdy však havaruje a z tohoto odstavce nejsou záběry, pouze svědectví. Adama vytáhli z auta a začali rabovat jeho auto, které bylo plné věcí. Když se tomu Adam snažil bránit, dostal několik ran pěstí a skončil na zadku uprostřed silnice. Odtud záběry opět pokračují.

Reklamy

Adam chce volat pomoc, v čemž mu brání běloch – člen hnutí Antifa a chce ho zbít. V tom mu někteří jeho soukmenovci brání, ale jen na oko, neb jej za chvíli pustí, aby dokončil svůj hrdinný zákrok kopancem s rozběhem, zezadu, do hlavy, na sedícího, již zbitého muže. Ten dostane ještě ránu o asfalt a bezvládně se složí na zem. Začne oživování.

Na záběrech vidíte i onu blondýnu zcela psychicky zničenou, kterou ostatní BLM a Antifa agresoři odvádí o několik metrů dál od auta. Až teď se ostatní rozhodli umírněně přestat s rabováním onoho nabouraného auta. Adam dýchá, ale je zcela bezvládný, dýchá nepravidelně a nějakou dobu trvá, než na místo dorazí někdo, kdo ví, co dělat. Mezitím na něj například nalijí vodu a někteří mu stále nadávají.

Když později dorazí policisté, kteří chtějí odtáhnout poničené auto, agresoři na ně řvou, že brání bílé supermancisty. Vysvětluje to úplně vše. Ani ti, kteří bránili napadení Adama, nejsou normální. Jsou to rasisté, kteří by rádi viděli umírat na ulici bílé lidi, jen je jistě mrzí, že to každý natáčí.

Stav Adama je neznámý. Média o případu zatím jasně mlčí, nikoho to nezajímá. Na Adama byla vytvořena sbírka, kde se ve chvíli vydání tohoto článku vybralo již 101 417 dolarů. Ten, kdo Adamovi udělil finální kopanec, byl již zatčen. Za tohle by však mělo jít sedět daleko víc lidí.

Další informace budou uvedeny v úterý, 25.8.2020 v Politicky nekorektním streamu, který naleznete zde: https://youtu.be/MdwAosemezI

video

Podpora tohoto webu: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2401131596

Toto video raději nebylo sdíleno na YouTube, ale sestřih uvidíte i 25.8. na streamu na kanále YouTube.com/FrantisekKubasek

Diskuse Facebook

2 komentáře

  1. Ukazka inteligence US spolecnosti na obou stranach. Jedu nekam kde me muzou dobit k nepoznani!!!!! a potom druha strana bezmozkova strana stvana US bolsevikama k akci. To nefunguje……………….

Komentáře jsou uzavřeny.