Turecko vs Řecko 5, diktátor Orbán(?), anglické zprávy – POLITICKY NEKOREKTNÍ STREAM 31.3.2020

Reklamy

Od 20:24 začíná pravidelná živá relace! Diskutujte, dnes na to bude dost prostoru! Jaká témata probereme?

Turecko – řecký konflikt pokračuje. Nebo ne? Do situace se nejspíše vložil, hádejte kdo, nebo spíš co? Přesto je tu migrační hrozba z jiné země. Jaká země to je? Napovím, že každý, kdo viděl poslední Politicky nekorektní zprávy (13/2020), bude vědět.

Orbánovo Maďarsko nepatří do Evropy, píší německá média, od kterých to kopírují i ta česká. Co ale vůbec maďarská vláda provedla? Jaká opatření v souvislosti s pandemií jsou v Maďarsku? A jak je to s tím napochodováním armády do firem?

Reklamy

Někteří z těch, co sledují můj kanál, pochází i z jiných zemí než ČR, někteří pak jsou i z Velké Británie. A v minulém týdnu jste se mě ptali, proč netvořím i v angličtině. Tak jsem si vzal dvě reportáže z aktuálních nekorektních zpráv a ukážu vám, jak by vypadaly „Politically incorrect news by Frantisek Kubasek.“ Současně založím anketu, abyste mohli dát vědět nejen do diskuse, ale i v anketě, co si o této možnosti myslíte.

Pandemie stále ještě řádí. Tomuto tématu se vyhnout prostě nelze. Ale jak mě znáte, zkusím to z jiné perspektivy. Možná to bude trochu cynické, ale můžeme na následcích pandemie spatřit nějaké pozitivum? A jaká bude po krizi pozice EU? Mám pro vás dva teoretické scénáře, jak to podle mě dopadne. Dobře? Špatně?

A další témata, včetně samozřejmosti v podobě čtení diskuse! Než začneme, SDÍLEJTE! Stream spouštíme, jako vždy, ve 20:24!

WWW.INCORRECT.CZ

FB.com/FRKBlog

SPOTIFY PODCASTY
open.spotify.com/show/3jfNmprU5WNMe008EkAnMy

DONATE:
paypal.me/frantakub
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

PATREON
www.patreon.com/incorrectcz

Díky!

Diskuse Facebook