Turecká invaze do EU 4, (pi)Tomio, zničený ntb – POLITICKY NEKOREKTNÍ STREAM 25.3.2020

Reklamy

Je tady další Politicky nekorektní stream, tentokrát náhrada za pokažený včerejšek. Co to způsobilo? Jak si vede HDD na mém notebooku? Jako vždy od 19:84, tedy 20:24! Na jaká témata se ale HLAVNĚ můžeme těšit dnes?

Nekonečný turecko-řecký seriál pokračuje. Tak už je klid? Spoiler: ne. Mám nová videa, nové informace, dokonce alarmující případ ohledně boje proti terorismu v Řecku. Napovím: zásahovka. Kdy už konečně naplno zasáhne EU? Proč v otázce migrace EU selhává stejně jako kdykoliv jindy? Proč je diplomatické jednání s Tureckem projev slabosti?

Virus se dál šíří planetou. Zasáhl již úplně všechny sportovní akce. Proč Itálii více než EU pomáhají úplně jiné země? Kdo všechno poslal do Itálie na pomoc své lidi? Kde je Brusel při řešení situace? Proč někteří na tuto situaci stále reagují jako naprostí idioti? Dáme si přehlídku největších perliček.

Reklamy

Ústavní soud se zastal Tomia Okamury v jeho sporu s Reflexem o názvu Pitomio. Jak mohou média oslovovat politiky? Proč je podle mého názoru článek v Reflexu úplně něco jiného než parodie, kde ponižující přezdívky schvaluji? Kde je ještě satira a kam až sahá svoboda novinářů?

K tomu spousta vedlejších témat. Například Manipulátoři, kteří manipulují i s německým zadržováním roušek, nekorektní vtipy a podobné. Dneska je toho hodně. Tak se do toho pusťme! Od 20:24!

PATREON
www.patreon.com/incorrectcz

WWW.INCORRECT.CZ

FB.com/FRKBlog

SPOTIFY PODCASTY
open.spotify.com/show/3jfNmprU5WNMe008EkAnMy

DONATE:
paypal.me/frantakub
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

Díky!

Diskuse Facebook

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.