Turecká invaze do EU 2, virus v Íránu, Robinsonova dcera – POLITICKY NEKOREKTNÍ STREAM 10.3.2020

Reklamy

Dnes od 20:24 nás čeká Politicky nekorektní stream! Žhavte YouTuby, svoje přátele, sledujte, sdílejte a odebírejte! O čem budeme mluvit dnes večer?

Turecká invaze do EU zdárně pokračuje. Mám nová fakta, informace o přístupu EU a dokonce i neuvěřitelnou sbírku videí, která vám nabídnu s komentářem. Proč je podle mého názoru Evropská unie jedním z nejslabších mezinárodních spolků na světě? Proč si s ním Turecko vytírá zadek a jak si naopak Putin vytřel zadek s Erdoganem?

Opatření proti šíření COVID-19 v Česku a Itálii jsou vám známá. Proč ale zrovna v Itálii umírá tolik lidí? Jaká je úmrtnost ve světě? Jak si vede Írán? Proč je nepravděpodobné, že by Turecko nemělo žádné nakažené?

Dcera Tommyho Robinsona si postěžovala na sexuální obtěžování. Ten konfrontoval podezřelého. Robinsona zatkli, osahávače ne. Jak o případu informují média? Proč britská policie dětem, i přes mnohé případy muslimských znásilňovačů, nevěří? Mám pro vás i sestřih zatčení Tommyho!

Před streamem jej sdílejte všem svým přátelům! „Správný názor“ není podmínkou. Musíme spolu mluvit všichni. Sledujte i web WWW.INCORRECT.CZ!

SPOTIFY
open.spotify.com/show/3jfNmprU5WNMe008EkAnMy

DONATE:
paypal.me/frantakub
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

Díky!

Reklamy
Diskuse Facebook