Tohle je válka! Videa zblízka a bez cenzury k 6.3.2022

Reklamy

Ve videu uvidíte sestřelení dvou letounů (údajně ruských), vystřílení automobilu s civilisty (a dokonce i se psem) a nebo také na konci uvidíte, že někteří lidé jsou si rovnější, protože video ukazuje ozbrojence, kteří pouští jedny lidi po silnici na úkor jiných a údajně se jedná o korupci před hranicemi z Ukrajiny do Polska. Žádné video nejsem schopný ověřit, to není nikdo z nás, ale většinou tam někdo mluví a mluví ukrajinsky/rusky. Takže videa na 95% skutečně z této války pochází. Videa sdílím, abych ukázal, jak vypadá válka, jaká hrůza to je, co ti lidé prožívají a proč je to neskutečně brutální agrese.

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

NECENZUROVANÝ VÁLEČNÝ SESTŘIH Z 6.3.2022

SESTŘIH INCIDENTU ZE ZÁPOROŽSKÉ ELEKTRÁRNY

NECENZUROVANÝ VÁLEČNÝ SESTŘIH Z 3.3.2022

NECENZUROVANÝ VÁLEČNÝ SESTŘIH Z 2.3.2022

Diskuse Facebook

9 komentářů

 1. A dost!
  To jako vážně chce někdo někomu nakecat, že když je v autě se svým nejspíš fotrem (jestli teda „pápá“ měl být otec), a někdo po něm takto začne střílet, tak to první, co udělá je, že vytáhne mobil a bude točit pouze a jenom důsledky střelby?????
  Za další – tak oni po nich střílí. Chtějí je tedy zabít (ok, věřme tomu). A najednou jim stačí pár zásahů a nechají je být na pokoji????
  No a další věc, kterou absolutně nepochopím a pokud tedy mám brát to video vážně, tak už nejde nic jiného říct, než že si to ukrajinci zaslouží, pokud se chovají takhle!!! TAK DO PRDELE TAM JE ZRANĚNÝ V OOOOOOOOBROVSKÉ KALUŽI KRVE!! A to jediné, co toho pitomce napadne, tak že si stoupne s mobilem a natáčí (a to nemluvím o tom, že si stoupne přímo před auto ze směru, ze kterého se střílelo, takže se ani nemá potřebu krýt) a místo toho, aby šel dotyčnému jakkoliv pomoct nebo jakkoliv zkontroloval stav nebo ho co nejrychleji odtáhl, tak on to jen točí a komentuje…..

  SORRY, ALE TOHLE UŽ VÁŽNĚ NE!!!!!!

  • Mobilní kultura, hlavně mít co nejvíce lajků na Twitteru je celosvětová infekce, stejné chování je i při nehodách, nebo jiných katastrofách na celém světě. To není argument.

  • Já viděl i fotky a video použité z roku 1999 kdy bombardovali tehdejší Jugoslávii a použili to k bombardování Kieva.Ty hoax a fake chodí určitě z obou stran ale nám prezentují jen jednu stranu a tu 2 cenzurují takže jaký si na to udělat obrázek.Nelíbí se mi válka kde to vždycky odnesou nevinní civilisti ale taky se mi nelíbí jednostranná mediální masáž aniž by se nad tím lidi zamysleli.Prostě na ten rozjetý vlak jen naskočili a spousta lidí kdy mají zafixováno a zakořeněnou nenávist už od 68 roku tak tomu i věří.Lidi z magoři a přejmenovávají i ruskou zmrzlinu na Ukrajinskou nebo ruské vejce na ukrajinské,hudební skupiny vytváří trička ve vzoru ukrajinské vlajky.Dále jsem zaznamenal paní z Ruska která má obchod s potravinami v Praze víc jak 10 let a ted ji tam vymlátili výlohu a nehorázně nadávali.Ze všech se najednou stali ti největší humanisti a co předvádí politici to nemá obdoby.Za víc jak 8 let co se děje na Donbase a že tam přišlo o život víc jak 12000 tisíc civilistů a přes 100 dětí zavražděno tak tomu nikdo nevěnoval pozornost.Nikde jsem neviděl žádnou diplomacii a humanitární podporu.Další věc co mě zarazila když Zelensky vyhlásil mobilizaci kdy je každý bez rozdílu povinen bránit svoji zemi tak žijící Židé na Ukrajině dostali zelenou a první prchali ze země a to i s požehnáním od Zelenkého.Můj osobní názor je i když rusáky taky moc nemusím tak jsou jediný v překážce co tu drží slovanské národy po hromadě.Ten problém je daleko hlubší a rozhodně to není tak jednosměrný a růžový jak nám všichni předkládají.Zase to je čistě můj názor že největší podíl na tom má západ respektive USA protože tam dost přilévali pod kotel za poslední roky.Na facebooku jsem za toto třeba dostal ban na 7 dní https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-deti-prazdniny-bojovy-vycvik.A170805_092752_zahranicni_ert? Stačí se o Ukrajinu jen lehce otřít a už vás linčují.Hlavně mě zaráží že mezi uprchlíky je na hranicích spousty lidí z Afriky.A taky víme že na Ukrajině je spousty vojáku z pravého prostoru a Azov který můžou prchat k nám mezi uprchlíky a kolik se k nám může propašovat nelegálních zbrání.Je toho spousta co řešit a můžeme jen doufat aby se to tam nějak urovnalo.

 2. A prosím, mohl by mi někdo vysvětlit tu scénku s vojáky?
  Já se zkouším vžít do situace někoho, kdo tam skutečně je…
  Jednak si nedovedu představit, že bych třeba jako civilista byl někde v úkrytu s těmi ukrajinskými vojáky. Oni tam takhle v klídečku sedí a superstrategicky zaměří (nepohyblivý) cíl. Nezlobte se na mě, ale fakt nechci žít v tak naivní představě, že rusové jsou tak stupidní, že prostě budou nekrytě stát a nechat se zvesela odstřelovat. Ano, tvrdím, že rusové jsou všeobecně negramotní a hodně málo inteligentní, ale tohle by neudělal skutečně nikdo.
  Navíc skutečně takto by nechala jakákoliv armáda pustit do éteru takovýto svůj „útok“? Vždyť každý schopný kartrograf by z toho videa musel přece i zjistit pozici těch vojáků, odkud je takto sledují. Přijde mi to stejně stupidní, jako ty údaje o vojenském arzenálu konkrétních zemí. Který stát by takové tajemství dobrovolně dával na internet???

  Ty hrůzy na konci (opět s potřebou doprovodu dramatické melodie, protože ty obrázky jsou málo nešťastné, takže aby lidé správně pochopili, že mají plakat a že je to hrůza, tak k tomu jako ve správném propadákovém filmu dáme ještě hudební podtext) jsou snad jediné, co se nedá na videu nijak ani obhájit ani jakkoliv spekulovat. To jsou prostě následky agresivní invaze (která je ovšem následkem neschopné diplomacie, což je potřeba dodávat).

  Každopádně prosím vás, mohl by mi tedy někdo, kdo tomu skutečně rozumí, vysvětlit, konkrétně tu „akci“ na ta ozbrojená vozidla? To jako vážně rusové tam najedou, stoupnou si a budou čekat, až je někdo sejme? To jako vážně by se nějaká armáda takto nechala natáčet? (a ještě tak bezvadně sestříhat, aby to vypadalo, jako skvělá spolupráce, kdy velitel z pozorovatelny jen zadá souřadnice – střih a hned v tu samou dobu dělo pálí a pak střih zpátky, jak jsou správné cíle zasaženy????)

  To fakt má někdo na takové věci ve válečném stavu čas???????????
  Já to opět beru ze svého pohledu. Já být na místě těch vojáků a čelil bych stejnému nebezpečí, tak každého takového „režiséra“ pošlu do prdele, protože bych se připravoval na útok. Ale možná se pletu. Možná se takto skutečně válka odehrává, že je čas i na filmové sestřihy. Proto se rád nechám poučit.

 3. Františku, zjišťoval jsi něco ohledně Laboratoří na biologické zbraně na Ukrajině?
  Informace o nich se objevují na více místech
  např. zde:
  https://www.veteranstoday.com/2022/02/24/us-bioweapons-labs-in-ukraine-what-will-russia-find-in-the-labs/

  Jsou nějaké dokumenty. Ty byly k nalezení i na stránkách americké vlády(nebo nějaké vládní organizace, než je smazali) a nyní jsou k nalezení na webarchive.org, kde jsem si jich i pár otevřel. Bohužel už si nepamatuji, přes jaký odkaz jsem se k nim dostal.

  Že na Ukrajině jsou tyto laboratoře tvrdí i Rusko:
  https://www.rt.com/russia/551440-ukraine-us-financed-biolaboratories/

  • Dnes jsem se ptal Ukrajinců u nás na stavbě, jestli ví něco o Amerických laboratořích na území Ukrajiny. „Ano, existují“. Žádné překvapení to pro ně nebylo.
   Zelenskému nevěří. Za zkorumpovanou vládu bojovat nehodlají.

   Zajímavé bylo, že jsem si s nimi pokecal daleko více v klidu, než v současné době s „většinovým“ čechem. Očividně tedy mají více rozumu a své vládě nevěří…

   • Přesně, je naprosto logické, že stavební dělník má informace o lokaci a probíhajícím výzkumu chemických laboratoří. Jsou to jak píšete velmi rozumní jedinci, kteří svou skutečnou inteligenci maskují právě tím, že vykonávají takovéto pozice.

   • No tak hlavně že tady všichni věří tvejm debilním kecům a pohádkám o Ukrajincích „od vás za stavby“, kreténe….

 4. Nuz asi sa tam niekto naozaj fasisticky sprava a navyse dk toho ukrainska vlada rozdala 25000 sapikov ludom a vypustila veznov to je horsie akonspravil vaclav lahev v 1990. A je kazdemu jasne ze si tam teraz miestny vybavuju ucty. Niekto dam musi spravit poriadok .

Komentáře jsou uzavřeny.