Skutečně nekorektně 14 – Prezidentský profil Jiřího Drahoše

Reklamy

Pan Drahoš má poměrně velkou šanci porazit ve druhém kole prezidentských voleb prezidenta Miloše Zemana. Jak moc dobré to bude? To vám asi neřeknu, jen vám připomenu jak mluví, jak drží názory, či jak se chová.

YouTube
Reklamy

videoPokud se vám líbí obsah našeho webu, můžete jej podpořit i finančně. Co třeba lepší vybavení na natáčení? 🙂

Fio Banka, transparentní účet: 2401131596/2010

www.incorrect.cz
www.stop-multikulti.cz

fb.com/OPMultikulti
fb.com/SkutecneNekorektne
fb.com/frblog

Instagram.com/franta.kub

Diskuse Facebook

24 komentářů

 1. Jediný s čím souhlasím je to Tvoje moudro nakonec. Že lidi jako Ty nejsou způsobilý volit prezidenta. Referendum a blbost i přímá volba prezidenta je blbost.

  • Vysvětli mi, čím jsi ty nadrasa oproti mně. Vysvětli, čím se lišíš od Hitlera či Lenina. Díky <3

  • Jenomže ten týpek tam mluví o EVROPSKÝ UNII. Ne o jejích starších verzích, které, mimochodem, už s původními formami nemají společného vůbec nic.

   • Mluví o soužití evropských států, soužití, které trvá už 60 let. Stačí si to poslechnout pořádně 🙂

     • „Evropskou unii beru jako způsob soužití evropských států, způsob, která trvá už 60 let.“ Tak pokud si uděláte gramatický rozbor této věty, tak zjevně lže autor videa. A dál asi nemá cenu to komentovat.

 2. Dobrý den,

  doporučuji Vám stránku: http://manipulatori.cz/ a opětovné prostudování obecného dějepisu pro druhý stupeň základní školy. Na svůj názor máte v demokratické společnosti nárok, úmyslné šíření dezinformací, ale může být nebezpečnější než si myslíte.

  S pozdravem

  Martinec Adam

  • Doporučit mi stránku, kam píše muslimský extremista proslulý nenávistným kázáním proti Židům, to jsi dobrej frajer.

   Kde mám tu dezinformaci? Jestli myslíte EU, tak mám pravdu. Založení EU je z roku 1993, on totiž Drahoš mluvil o projektu s jasným názvem, který zní: „Evropská unie,“ dříve známá jako „Evropské společenství,“ se kterým dnešní EU zaprvé nemá nic společného a zadruhé, jak asi poznáte, Evropská unie nemá shodný název s Evropským společenstvím 😉

  • To samé se dá říct i o tobě a o tvých názorech. Nicméně moje vlastní zkušenosti a to co jsem viděl ze severní a západní evropy, jen posiluje tušení, že to opravdu zle skončí.

   • Dobrý den,

    nechápu co „to samé se dá říct i o tobě a o tvých názorech“ znamená. Můžete to prosím vysvětlit? Můj názor je, že šíření dezinformací je nebezpečné (viz. předchozí příspěvek). Dále bych rád upozornil, že vaše „tušení“, nemá s dokazováním nic společného, ale přesto by mě zajímalo co jste to v té severní a západní Evropě viděl.

    Zdraví

    Adam Martinec

 3. Plně souhlasím s tím o čem tento mladý muž mluvil-Je mi 83 let,ledascos jsem zažil-a opravdu jsem si v mladších letech představoval,že lidé budou přibývajícím věkem moudřejší.Ale ono je to zřejmě dáno oblastí-kde žijí.Jinak myslí občané v Severomoravském kraji i Ústeckém kraji-než mnozí v Praze.
  Na váš účet posílám jen 100 Kč-ale jako český důchodce na víc opravdu nemám,když mnoho léků si musím kupovat z důchodu.Přeji vám hodně zdraví a životních úspěchů.

  • Dobrý den,

   předem je mi velkou ctí, že člověk coby senior za životních podmínek, které jim tento neschopný stát připravil, najde stokorunu jako příspěvek. Toho si moc vážím a děkuji.

   Všiml jsem si také, že právě strany a politici, které lze označit za netradiční, mají úspěchy na severu a kolem Ostravy. Tam totiž bohužel občané nejvíce odnesli následky šílené politiky, která se tu vede…

 4. Docela dobrá kritika Drahoše. Sice je tam několik (mnoho) hloupostí a několik naprosto tendenčních tvrzení, ale budiž. Já rozumím tomu strachu z uprchlíků a z nereformovatelnosti EU a krachu Eura apod.

  To čemu nerozumím je, že pošlapeš Drahoše a tedy se jeví, že lepší volbou je Zeman. Jenže, když si zjistíš, s opravdu oteřenýma očima, co je Zeman zač a dokonce máš i ten komfort, že můžeš vyhodnotit co říká a co ve skutečnosti dělá (dělal posledních 5 let), tak z duelu Zeman vs Drahoš vychází Drahoš jako vítěz. A to ne o chloupek nebo o jednu délku, ale o parník, o strašně velkej parník. A to i přes všechny možné chyby, které Drahoš má a dokonce i přes ty o kterých ještě ani nevíme. A ano i mě na Drahošovi několik věcí vadí.

  Zeman dokázal jednu strašlivou věc: lidi si do něj promítají svoje tužby a připisují mu chování jaké by si přáli a záhadně omlouvají jeho reálné chování. A když už jsou nuceni přiznat, že se nezachoval dobře (a že toho bylo), tak utečou v myšlenkách do schématu: ale ten druhej/kdokoliv byl ještě horší nebo krade nebo cokoliv jiného. Hlavně aby vytěsnili, že Zeman něco podělal.

  Ano i u Drahoše existuje stádo věrných a i zde lze vidět podobné chování. Ale řekněme, že zde je to víc v pořádku, protože s Drahošem přichází očekávání a protože ještě nemá minulost v politice a ještě nezklamal.

  Tento komfort Zeman nemá. Posral na co sáhnul, soustavně lže, obklopil se lidma opravdu strašlivé kvality a přesto k němu nemalá skupina lidí vzhlíží jako ke spasiteli. Hlásá že zařídí XY (euro, uprchlíci apod) a přitom si je sám vědom, že prezident není úřad, který na XY má vliv a lidi mu to věří a Zeman slibuje po vzoru: slibem nezarmoutíš. Ale často dokonce ani Zeman neslibuje a přesto mu to lidi připisují a mají ho za to rádi.

  Prostě mi přijde, že volba Drahoš vs Zeman je velice jednoduchá. Drahoš by musel provést opravdu něco strašného, aby klesnul ve srovnání tak, že se mu Zeman alespoň přiblíží na dohled. A není to o tom, že by Drahoš byl nějakej ultra mega super dobrej, ale spíše o tom, že Zeman je neskučnej póvl, lhář a manipulátor a Drahoš je prostě jen normální nebo alespoň bez zkorumpované minulosti.

  • První velká věc, co Drahoš jako prezident udělá, bude slavný podpis Dublinu IV. Hned to udělá. bez váhání. A pro mě je suverenita ČR v oblasti migrace daleko přednější než jakákoliv kunda a prdel, kterou Zeman kdy vyslovil. Sorry.

   • mas v tom neporadek. Dublin IV se rozhoduje primo v EU a jediny kdo to ovlivni je nas zastupce tam (ministr) a to je jeste hodne diskutabilni. Prezident CR na tohle nema sebemensi vliv. Co se tyka kvot na migranty, pripadne na Dublin IV, tak Drahos je zasadne proti. Moc nerozumim proc si odpurci Drahose nenajdou nejakej rozumejsi duvod proc ho nechteji.

Komentáře jsou uzavřeny.