Ministerstvo zdravotnictví napsalo na ČT a ta narychlo zrušila účast JUDr. Rajchla na Máte slovo!

Reklamy

JUDr: Jindřich Rajchl, dlouhodobý odpůrce povinného očkování proti C-19 a garant hnutí Trikolóra měl vystoupit v pořadu Máte slovo. Již dříve ho Peter Šebo varoval, že se tam Rajchl nedostane. Dramaturg Máte slovo Rajchla ujišťoval, že k žádné úpravě nedojde. To se ale změnilo po upozornění samotného ministerstva zdravotnictví, které řeklo, že své zástupce nepošle, bude-li ve studiu právě JUDr. Rajchl. A bylo rozhodnuto. Dramaturg Máte slovo Rajchlovi s lítostí oznámil, že nic nebude. Tohle je cenzura ze strany státu, tlak na nezávislost veřejnoprávního média a taky naprostá arogance moci!

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Telefonický rozhovor s JUDr. Jindřichem Rajchlem:

Celý záznam z mimořádného vysílání

Diskuse Facebook

10 komentářů

 1. Skvělý rozhovor, relevantní informace a taky do očí bijící důkaz o tom, jak si je vládnoucí moc vědoma svých opakovaných lží a zároveň i své slabosti. Potřebujeme víc takových občanů, jakým je JUDr. Rajchl.
  A Frantovi samozřejmě dík za zprostředkování tohoto interview.

 2. Příjemný večer pane Františku,
  toto šílenství nikdy neskončí. Poklidné demonstrace nic nezmění. Jenom se nám smějí
  za rohem. Lidé zapomněli dějiny, tak si je svojí nevědomostí musejí zopakovat.
  Je přelidněno, elity vědí jak snížit stavy.
  Marie

 3. Včera jsem nezávisle na této kauze psala jako občan, který je povinný platit poplatek za užívání ČT (a ČRo), že podle předpisů jsou veřejnoprávní média povinna informovat občany nezávisle, nestranně, nepoliticky o všech názorech. Vč. vyhlášky k povinnému očkování, která odporuje celkovému právnímu rámci ČR, nenavazuje ani na zákon o ochraně veřejného zdraví.

 4. Už dříve jsem se obrátila na ČT a ČRo s tím, aby umožnily veřejnou věcnou diskusi k některým otázkám kolem covid-19, o nichž se mezi odborníky vedou spory, např. očkování versus protilátky po prodělání nemoci. Podle předpisů by měla média umožnit informování občanů nezávisle na politice, s vyváženým časem pro všechny názory. Ale na tyto podněty buď neodpovídají (např. ani členové dozorčích rad) nebo nutí občany obíhat bludný kruh – nejdřív se obrátit na Divácké centrum, pak na ombudsmana, pak na Radu…

 5. MZV a Česká televize jsou zmrdi, kteří ani nechtějí slyšet jiný názor. Nová vláda zcela jistě nebude lepší. Je to ale výsledek toho, že alternativní strany nevystoupily jednotně. A Trikolora nebyla jiná, místo aby s koalovala s SPD, šla hrdě vstříc virtuálním korytům.

 6. Dobrý večer .
  Na základě tohoto by bylo dobré iniciovat zrušení televizních poplatků .
  Nenaplněnění veřejnoprávní služby ČT .

  Asi to neprojde , ale za pokus to stojí .

 7. Moc děkujeme za vše co děláte ,máte naší úctu i plnou podporu .Jen ten konec doufám a se nenaplní . K tomu všemu co pro dobro věci děláme ,modleme se kdo můžete 🙂 Vlaďka

 8. Po shlédnutí vašeho vysílání o zrušení účasti Judr.Rajchla v Máte slovo, jsem se zpětně na tento pořad podíval. Oponenti byli umlčováni dosti nevybíravým způsobem, Jílková jim kladla otázky s neskrývanou potměšilostí. Když v závěru padlo jméno Judr. Rajchla (bohužel to zaniklo v různých výkřicích), Jílková začala řvát, že „Raichla pozvala mezi diváky, ale on to odmítl.“ To je samozřejmě méně, než být mezi přímými účastníky, ale zajímalo by mě, jestli i v tomto Jílková lhala. Děkuji za odpověď.

 9. Proč bych měl věřit právníkovi jakési Klausovo sekty? Jsou snad právníci, kteří se věnují kursům a fotbalu ti praví, kteří mají vykládat medicinu? To je jen taková legrace. Mluví jak kniha, mohl by třeba Žitovi dělat speakra.

Komentáře jsou uzavřeny.