Luboš Zálom – rozhovor o olejomalbách, opatřeních, volbách, evropském zeleném údělu, cenzuře i LGBT

Reklamy

Místopředseda Svobodných Luboš Zálom hovoří o sobě i velkých současných politických tématech a přístupu hnutí Trikolóra, Svobodní, Soukromníci k nim. „Podmínky pro lockdown u nás neplatily ani jednu minutu,“ říká o koronakrizi. „Kdyby teď bylo referendum, spustila by se taková kampaň, že bychom to prohráli a téma czexit by bylo na 15 let uzavřené,“ hovoří k tomu, proč uskupení nemá referendum pro současné volební období v programu.

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Video-oDYSEE.jpg.
Diskuse Facebook

4 komentáře

  1. Těmto „lepším rozumným“ lidem, co nevěří že je za tím vším něco víc – moc nevěřím…

    • TOHLE chce do vrcholové politiky? Mluvit to neumí, Bc na dálku, Z GP udělá hejkala v lese. Absolutně leklá, nadutá ryba, s image špinavé ponožky.

  2. MAP 972 EU Vzpoura a Převrat v Bruselu Tajní poslové putují Evropou jak v časech kardinála Richelieu. https://www.youtube.com/watch?v=P3U87-Hu534. MAP-INFO . Tajné pašování migrantů a teroristů mezi nimi a jejich teroristické seně děti teroristů! Mají děti z ženama, a lidské klony loutky zobie bez ducha! Satan Angela Merclová Brusel, padlí polo bůh, a Ivan Bartoš , tento je Enlil Annunaki, padlí anděl, zrádci boha veškerenstva stvořitele, a Drakorianci, reptaliani, Iluminati, malteští rytíři, a černý hadi padlí polo bohové! Slouží Satanovi! jen člověčí lidské podoby, za táří neviného jako Jdi na to film 1988 USA ,www.ulozto.cz uvidíte pravdu ,je možné sta hnout zdarma! Nacisté ! OSS ! Obrovské zlo, obří virus ! Je mimo kontrolu!

  3. Tak bohužel se čím dál více ujišťuji v názoru, že po odchodu pana Macha jdou Svobodní spíše ke dnu. Alespoň v mých očích.
    Zmizelo jasné volání po odchodu z EU, vysvětlování co je na EU špatně, za pana Macha byla alespoň videa na jejich kanálech o problému dotací, přijetí eura apod, když se ještě dala ČT zapnout, tak okolo roku 2013 tam pan Mach mluvil hezky i s nějakým návrhem řešení, nyní tv jejich programu z původní verze zbyla jen deregulace a nižší daně. S obojím souhlasím, ale za poslední dekádu se z nás, myslím občanů ČR, stala jen levná montovna západu, dojná kráva na peníze pro nadnárodní firmy, se zlikvidovaným zemědělstvím a živočišnou výrobou, nejsme potravinově soběstační, za chvíli díky Burešovi s Al Hamajdou nebudeme ani energeticky, nikdo neřeší, že u nás žije možná okolo 10 procent cizinců, že tito cizinci nejspíše ze západu nebo Ruska zde skupují nemovitosti ve velkém za ceny, kterým Čech není schopen se svojí nižší kupní silou konkurovat a je to jeden z hlavních důvodů současných cen nemovitostí. Za chvíli se staneme nejenom otroky korporací v práci, ale i bezdomovci ve vlastní zemi.
    Čím déle to bude přehlíženo, tím více se blížíme scénáři, že Čech bude otrokem v práci v zahraničním vlastníkem vlastněné firmě, půjde „domů“, do pronajatého bytu, který vlastní také zahraniční vlastník a důchod nedostane, takže až nebude moci otročit, tak skončí pod mostem. Takovou ČR nechci. Nebyl jsem nikdy moc vlevo, ale ve všech výše zmíněných ohledech stát naprosto selhal, v těchto ohledech má dle mého stát chránit své občany a zároveň své občany podvedl, k čemu je stát, který nehájí primárně práva a zájmy vlastních občanů? Z toho rozhovoru mám pocit, že současní Svobodní ani nemají zájem hájit občany ČR, pan Mach alespoň říkal, v čem EU škodí a jak nás okrádá. V tomto ohledu je už pro mne lepší SPD nebo Volný blok. Trio TSS je zklamáním.

1 trackback / pingback

  1. Rozhovor Luboše Záloma pro pořad Incorrect - MEDIAVOX.CZ

Komentáře jsou uzavřeny.