Kyle Rittenhouse – celá střelba v Kenoshe s komentářem

Reklamy

SLEDUJTE WEB WWW.INCORRECT.CZ!

Loading

FAKTICKÁ POZNÁMKA: 1) Ve videu jsem řekl, že Ritterhouse měl u sebe automatickou pušku. Před pátou ranní už natáčet nebudu, jednalo se totiž o poloautomatickou
2) Při popisování „výmyslu novinářů“ ohledně pojmu „útočná puška“ jsem se vyjádřil nepřesně. Na mysli jsem měl pojem „útočně vypadající puška,“ což je onen vynález novinářů.


Čtenářům děkuji za upozornění!

Následující video je rozbor celé situace a střelby ve městě Kenosha, za kterou byl dotyčný střelec, jenž zabil dva lidi a jednoho zranil, obviněn z vraždy prvního stupně. Video vám snad ukáže, že se o vraždu rozhodně nejedná, ale například i to, že Molotovův koktejl v příběhu nesehrál žádnou roli.

video

FB.com/FRKBlog
Twitter @FrKub
VK.com/IncorrectCz
EMAIL: [email protected]

Reklamy

SPOTIFY PODCASTY
open.spotify.com/show/3jfNmprU5WNMe008EkAnMy

DONATE:
paypal.me/frantakub
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

PATREON
www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook

28 komentářů

 1. Františku, to video na YT upoutávající na toto video zde jste smazal sám, či se ti dobroseři už tak činí? Já jen, že než jsem se stihnul vrátit odtud tam, bylo už futch👍😉

 2. Franto, super sourcing, ale s termínem útočná puška nemáš pravdu. Pojem útočná puška je normálně používaný právě pro tento druh zbraně. Další fakt je že se nejedná o automatickou zbraň protože ty nejsou v USA povoleny. Veškeré tyto zbraně jsou předělány na poloautomatické a mohou tedy střílet pouze jednotlivými ranami a nikoliv dávkou.

 3. Tak si v těch termínech uděláme trochu pořádek:
  Střelec nebyl ozbrojen automatickou puškou, ale samonabíjecí puškou.
  Pojem útočná puška není vynález novinářů, ale legitimní termín používaný už od druhé světové války, viz. Sturmgewehr.
  A v neposlední řadě kulky má pes, ruční palné zbraně střílí projektily nebo střely.
  Jestli vám za tohle někdo nějakou náhodou platí, doporučuju získané finance věnovat do sebevzdělání 😉

  • Psal jsem mu to o chvilku dřív.
   Mimochodem víte v čem se útočná puška (assault rifle) liší od pušky klasické? A proč měl tedy Kyle opravdu útočnou pušku a nikoliv samonabíjecí pušku?

   • Pokud měl Kyle civilní AR-15 bez (nelegálních) úprav, měl samonabíjecí pušku. Ta je sice vzhledově velmi podobná útočné pušce M4 a jejím variantám, ale není to útočná puška, není to ani přestavěná M4, má od výroby jiný spoušťový mechanismus neumožňující střelbu dávkou. AR-15 sice používá stejnou kategorii nábojů, má odnímatelný zásobník, ale neumožňuje střelbu dávkou. Proto se nejedná ani o automatickou zbraň, ani o útočnou pušku, ale o pušku samonabíjecí.

    • Přesně tak, používá stejný náboj který ji právě odlišuje od standardních pušek. Samonabíjecí puška je například M1 Garad která používá fullsize náboj 30.06 AR15 je v podstatě celá řada těchto pušek a to včetně M4 a M16. Jde pouze o to že civiní verze má znemožněnou střelbu dávkou. Je to stejný postup jako když z naší VZ.58 udělaly VZ858. Takže ano tatu puška je sice samonabíjecí a nemá tedy umožněnou střelbu dávkou, ale střílí stejnou munici jako standardní M4. Ale je vidět že jste viděl hodně filmů s Chuckem Norrisem 🙂

  • Nemůžu si pomoct, ale ta vaše rada o „sebevzdělávání“ na mě v tomto případě působí mimořádně trapně, jako rada od někoho jehož schopnost končí rozlišením těch pár zmíněných pojmů jejichž znalostí se jen chtěl pochlubit. 🙂
   Tady přece nejde o pár nějakých pojmů. Těžiště té záležitosti je přece v rozboru záměrů toho sedmnáctilétého střelce – toho zda střílel v sebeobraně, nebo zda chtěl vraždit. Jestli někdo použije pojem „kulky“ nebo „střely“ je v tomto případě naprosto nepodstatné. To samé platí také i pro ostatní pojmy „samonabíjecí/automatická/útočná“… puška.

 4. Kdysi se mluvilo o tom že by chtěl PornHub nahradit YouTuba. Možná je to cesta kam dávat videa i mimo tento web.

 5. Franto máš moje uznání!!!
  Přiznal jsi chybu a napravil ji, kdyby se takhle chovali všichni novináři pak by bylo všechno dost jednodušší.
  😉

 6. Za mě ok, bránil nejenom svůj život! kluk bránil obchody slušných lidí ve svém městě a když mu šlo s největší pravděpodobností o život tak se bránil.

 7. Zdá se mi to,nebo bez těch kriminálníků by se to hnutí rozpadlo.Mají to udělat jako za druhé světové s japonci na americké půdě a byl by klid,pustil bych jen s čistým rejstříkem a pracujíci a můžou se tam mlátit mezi sebou hlava nehlava.

 8. Držim palce chudákovy, kterej se dopustil něčeho, co se v moderní „demokratické“ společnosti nepromíjí, přímo a účinně se bránil levicových extrémistům!

 9. Franto jedna věc je u Tvých videí nepříjemná, ale jak vidno tak to jde. V tomto videu a i ve videu u Xavera byla hlasitost projevu výborná. Prosím pouvažuj zda neupravit sílu hlasu na youtube. Kolikrát to nedokoukám a nebo ani nepustím jen z tohoto důvodu. Ať se daří.

 10. Frantisku me prijdete moc radikalni. S informacema je treba opravdu nakladat opatrne, pokud chceme neco tvrdit. Pokud nemate nejake zvlast osobni ci konkretni informace k te veci, treba ze by to byl dejme tomu Vas bratranec, tak prece nemuzete takhle soudit. Co kdyz cely ten spor vznikl treba kvuli nestatne lasky? Nebo necemu uplne jinemu …tech moznosti jde vymyslet preci spousty. Keitizujete media za to ze soudi predcasne a sam delate vec podobnou. Proc nezustanete jen u toho, co jsou fakta? Podle me si tak jednu pulku vdea, ktera je dejme tomu rozbor plus Vas pohled na to kazite pak nejakymi verdikty. Podle me je to skoda. Ten rozbor i Vas nazor byl urcite zajimavy a urcite to dalo praci dat do kupy, tak myslim, ze je pak skoda tech soudu.

  • Přečetl jsem si celé obvinění a v části pitvy Josepha Rosenbauma jsou popsaná jeho zranění tři střely šli jednoznačně zpředu od Kylea tj. do levého stehna, do pánve, do levé ruky. Jedna ho škrábla na pravé straně hlavy a jedna šla do ZAD – tato střela zasáhla plíce a játra – s největší pravděpodobností se tudíš jedná o smrtící ránu.

Komentáře jsou uzavřeny.