Kultura korupce, mrtví na ulicích, vysoká zločinnost – i to je Ukrajina a je potřeba s tím počítat

Reklamy

Obrovská míra korupce, zvyk na mrtvé lidi na ulicích a některá velmi divná pravidla a také zločinnost. S tím je skutečně potřeba počítat se vzrůstajícím počtem nových obyvatel z Ukrajiny a připravit se na to.

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

Reklamy
E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

CELÉ VYSÍLÁNÍ I SE ZDROJI: https://www.incorrect.cz/stream-5-4-2022-a-zdroje/

Diskuse Facebook

3 komentáře

 1. Co mi napsali znami, kterym jsem financne pomohl odjet z Charkova, jejich byt je nejspise vykraden a znicen. (rusky originalni text jsem radeji smazal):
  Charkow nerozbijeji Rusove, ti vybombardovali pouze vojenske objekty. Odjet z Charkova stoji 4000 az 7000 hriven (kdo ma stesti a ma/mel nejakou praci, ma/mel plat kolen 3500 hriven), kdo to nemuze zaplatit muze se jen modlit ze ho nezasahne nejaky projektil odstrelovacu. Jinymi slovy: Kdyz zaplatis vypalne, nechame te odjet, kdyz ne, budes lezet a hnit na ulici kdyz budes chtit uteci. A toto neni bohuzel facke ale ukrajinska AZOV-Zelenskij skutecnost. A takovym zlocincum chce Cesko a EU posilat zbrane.

 2. Je to mediální masáž proti Rusku.Včera RF vyloučili i z OSN a odmítli se zabývat to co se stalo v Buči.Přitom by jasně prokázala pitva čas úmrtí a zda bylo s těly po smrtně manipulováno.Je do očí bijící kam to směřuje.Chtějí RF zničit a následně napadnout nebo přinejmenším válku prodlužovat.Je zajímavý i to že na RF bylo uvaleno nespočet sankcí a i přesto USA od nich skupovalo ropu a hnojiva ve velkém.Když dáte na FB video jak posílají humanitární pomoc Ukrajině tak vám to smažou a následně vás zablokují.Mám už blok 3 účty a u 2 účtů mi ani nesdělili za co a na jak dlouho.Pěkná prozápadní ukázka demokracie

 3. Americký miliardář, investor a obchodník Warren Edward Buffett, přezdívaný jako Věštec z Omahy (*30. srpna 1930, Omaha, Nebraska), jeden z nejbohatších lidí světa, jehož současný majetek je odhadován na cca 85 miliard dolarů prohlásil, že má připraveno několik miliard dolarů na levný nákup krachujících evropských firem.
  Válka, kterou na Ukrajině vyprovokovaly USA s cílem poškodit ekonomiku Evropy a vyřadit tak evropskou konkurenci a zastavit rychlý rozvoj Ruska z posledních let, brzy ponese své ovoce. Evropské firmy bez levných ruských energií a surovin začnou brzy krachovat, což umožní americkým investorům tyto firmy koupit za zlomek jejich ceny.
  Až budou v amerických rukách, tak budou sankce uvalené na dovozy z Ruska zrušeny a podniky obnoví svoji výrobu, to už ale budou vydělávat ne pro Evropany, ale pro Američany. Evropané tak budou kolonizováni a zapřaženi do splácení amerických dluhů, místo aby si budovali ten jejich sociální blahobyt.
  Zdá se, že plány USA jak poškodit Evropu i Rusko jednou ranou, díky hlouposti a úplatnosti představitelů Evropských zemí zatím vycházejí. V roce 2015 prohlásil hlavní stratég USA G. Friedmann, že „Evropané jsou tak hloupí, a neakceschopní, že až jim budeme ničit jejich ekonomiku oni nám v tom budou ještě pomáhat.“ Američané se tím, že plánují vyvolat válku na Ukrajině nijak netají už od roku 2014, ale Evropané dělají, že to neslyší.
  Evropské elity již od migrační krize usilovně pracují na ekonomické, sociální, kulturní a etnické sebevraždě evropských zemí.
  Bez revolučního vzedmutí obyčejných lidí se Evropa propadné do úplné závislosti na USA a do otroctví.

Komentáře jsou uzavřeny.