Konec svobody slova z pera EU? Máte poslední dny na vyjádření!

Reklamy

ODEBÍREJTE NOVINKY WEBU INCORRECT.CZ

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.

E-mail

Pro aktivaci zasílání informačních e-mailů potvrďte svůj souhlas zaškrtnutím políčka Souhlasím.

Reklamy

EU chce implementovat pro členské státy povinné potírání „trestného činu“ projevů nenávisti! Právníci před tím varují, ale bohužel mainstreamová média opět mlčí!

EU MŮŽETE PŘIDAT SVŮJ VZKAZ. UČIŇTE TAK ZDE.

video

DISKUTUJTE S EU A ODMÍTNĚTE OMEZOVÁNÍ SVOBODY SLOVA!

Diskuse Facebook

12 komentářů

 1. Nechutnost! A co s tím může běžný občan dělat? Nechápu, jak my, národ husitů, můžeme po tom všem chtít i nadále setrvávat v EU…

 2. Ta eu uz je uplne vyje.bana . Oni si to stejne prosadi to by nebyla eu. I kdyz tam lidi pisi ze to nechteji. Z ty eu musime fakt kua rychle vypadnout za kazdou cenu.

 3. Osobně si myslí, že nám EU již vícekrát ukázala jak ji záleží na názoru občanů členských států a kord občanů těch „východních“ států.

  Přeci jen jsem se k pár věcem vyjádřil. Bojím se, že si pro nás pak po té levicové revoluci hromadně přijdou.

 4. Bez legrace, ale ok, když to takhle chtějí, tak fajn. Ale v tom případě každý, kdo prohlásí kdekoliv třeba „pitomio“ na adresu pana Okamury, tak ať je povinnost dotyčného stíhat.
  To samé nenávistné trolly na různých podobných kanálech, jako je kanál pana Kubáska.
  Já jsem naprosto přesvědčen, že právě ti sluníčkáři jsou víc nenávistní, než kdo jiný. Takže ok, ale ať to platí pro všechny!

 5. Františku, líbí se mně, co děláte, jak bojujete proti všem neoliberálním nesmyslům a hlavně za svobodu slova. Myslím, že jste i členem iniciativy Dana Vávry, která se zaměřuje na boj za svobodu slova na sociálních sítích. Ale myslím si, že právě tato iniciativa by se teď měla soustředit především na tuto eurounijní lumpárnu. Naše české právo je podřízeno právu EU. Pokud tohle bude schváleno, máme vymalováno. V Bruselu budou rozhodovat, co se bude říkat a psát a všechny YT, FB a Twittery to budou ochotně plnit a mazat. A ještě se budou odvolávat na zákon. Nemá smysl bojovat proti sociálním sítím, ale proti diktátu z Bruselu!To musí mít prioritu.

 6. Zdravím, již jsem se vyjádřil. A toto video je pro mě další důkaz, že si Franta zaslouží každou korunu z našich příspěvků. Díky

 7. Tak at to kazdy napise v sarkasmu. Nikomu nerikejte, ze vas stve a ze ho nenavidite. Staci napsat, ze ho milujete jako vostinu v z…u. At si to preberou.

Komentáře jsou uzavřeny.