Cenzura, Turecko, Zaorálek – POLITICKY NEKOREKTNÍ STREAM 19.5.2020

Reklamy

Tentokrát bez odkladu! V úterý ve 20:24 se sejdeme tady na streamu a opět si budeme povídat o dnešním tak trochu zvráceném světě! A co se, vážení agenti Ruska, Číny, Maďarska a dalších třídních nepřátel, dozvíte dnes?

1) CENZURA: Francie přitvrzuje a pro sociální sítě pořádá závod 24 hodin Le Ban. Co to znamená? Smazat nenávistný příspěvek do 24 hodin od jeho nahlášení. Pokrok však kritizují zastánci svobody slova. Navíc pojem „projev nenávisti“ je těžké jasně definovat, zvláště pak v různých zásadách komunit. A proto jsem vás vyzval, abyste mi posílaly screenshoty, které ukazují, jak bizarní důvody ke smazání si sociální sítě vyloží jako projev nenávisti. Ukážeme si je a náležitě okomentujeme!

2) TURECKO: Opět drzé, opět prolhané, opět agresivní. Poslední dobou nic jiného Osmani neumí. Máme tady nové informace, dáme si i malé historické okénko, protože povrchově zabrousíme i do balkánských válek, ukážeme si nejnovější informace o migraci, a nová přidrzlá gesta Turecka. Prostě klasika. Tento nekonečný seriál by zasloužil zfilmování!

Reklamy

3) ZAORÁLEK: Rusko prý každého, kdo s ním nesouhlasí, označí za fašistu. Tak se podíváme na to označování pěkně dopodrobna!

Chybět nebude již tradiční přehled komentovaných zpráv hned ze začátku a další menší témata, například rýpnutí do Manipulátorů, do zastánců EURA, či asimilace Turků v Nizozemí!

Doufám, že se sejdeme v hojném počtu! Těším se na vás!

SLEDUJTE WEB WWW.INCORRECT.CZ!

FB.com/FRKBlog
Twitter @FrKub
VK.com/IncorrectCz

SPOTIFY PODCASTY
open.spotify.com/show/3jfNmprU5WNMe008EkAnMy

DONATE:
paypal.me/frantakub
2401131596/2010

Ze zahraničí:
IBAN: CZ32 2010 0000 0024 0113 1596
Swift: FIOBCZPP

PATREON
www.patreon.com/incorrectcz

Diskuse Facebook